Zeze Pytolastil Çatlak Önleyici Jel

Marka : Zeze
Aynı Gün Kargoya Teslim

TEK JEL 3 ETKİ
Çatlak Önleyici
Cilt Sıkılaştırıcı
Kırışık ve Sarkma Önleyici
Hamilelik, Ergenlik ve Kilo Değişimlerinde Bitkisel İçeriğe Sahip Yenilik Ödülü Kazanan Akıllı Kallojen Yöneticisi Liftonin® - XPERT İle Göğüs, Karın, Kalça ve Basen Bölgelerindeki Çatlak Ve Kırışıklıkların Oluşmasını Önlemeye Yardımcı Olur.

Etken madde: LIFTONIN®-XPERT
(Akıllı kollajen yöneticisi olarak yenilik ödülü kazanmıştır.)
Güney Afrika'da yetişen ve tıbbi bir bitki olan Bulbine frutescens bitkisinin yaprak suyundan elde edilen kollajen güçlendirici bir üründür. 
LIFTONIN®-XPERT düşük konsantrasyonda etkilidir. % 1 başlangıç ve plasebo karşılıklı çalışmada 28 günün sonunda plaseboya göre anlamlı bir şekilde Cildin sıkılığını düzelmiştir.
Cocoa oil extraction (KAKAO YAĞI EKSTRAKTI)
Kakao Yağı çatlak oluşumunu engeller. Çatlama ihtimali olan bölgelere sürülmesi ile cildi nemlendirir. İçeriğindeki A, B1, B2, B3, C ve E Vitaminleri ile cilt için mükemmel bir nemlendiricidir. Kakao ağacının yemişlerinden elde edilen yağ olan kakao yağı uzun bir raf ömrüne sahiptir. Kakao Yağı, antioksidan özelliği ile cilt bakım ürünleri ve diğer kozmetik ürünlerde önemli bir bileşen olarak yer alır. Nemlendiricidir, cilt yaralarının daha çabuk geçmesini sağlar ve cilde doğal bir parlaklık verir.
Gliserin
Nemlendirici özelliklerinin yanı sıra higroskopik özellikleri olan gliserin cilt yapısının korunmasını sağlar. Aynı zamanda dış faktörlerin cilde verdiği zararı en aza indirir. Gliserin tüm zararlı etkenlerin ciltte hasar oluşmasını engeller. Etkili nemlendirici özelliklerinin yanı sıra cildin pürüzsüz ve sağlıklı kalmasını sağlar. Ciltteki izlerin ve lekelerin giderilmesini destekler.
Tegasoft Ct
Bitkisel bazlı Cilt besleyici yumuşatıcı yatıştırıcı etki yaratır. After sun etkilidir. Serinlik Verir.