Wee Special Saplı Kapaklı Emzik Damaklı No :1

Marka : Wee Baby
Aynı Gün Kargoya Teslim

•0-6 aylık bebekler için uygundur

•Ortodontik damaklı emzik ucu bebeğin emme haereketine uyum sağlayarak bebeğin doğal damak yapısını  ve diş gelişimini destekler. 

•Bebeğin ağız çevresine uyumlu emzik dizaynı.

•Emzik kalkan bölümü bebeğin ağız çevresinin tahriş olmaması için  hava alabilen açıklıklarla tasarlanmıştır. 

•0-6 yenidoğan kullanımı için 1 numaradır.  

Genel Bilgiler:

Bebeklerin kullanmaktan en keyif aldığı bebek ürünleri arasında yer alan emzikler, güçlü emme refleksi için mükemmel çöüzümler arasında yer almaktadır. Bebek emzikleri; uç yapısı, boyutları ve üretildiği malzemeye göre kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bebeklerin beslenme dışında emme ihtiyacına çözüm olan ve sakinleşmesini sağlayan emzik modelleri arasında seçim yapamayan annelere Wee Baby Special Saplı Kapaklı Emzik ile yardımcı oluyoruz. Ortodontik damaklı emzik ucu, bebeğin emme hareketine uyum sağlayarak bebeğin doğal damak yapısını ve diş gelişimini destekler. Emzik kalkan bölümü bebeğin ağız çevresinin tahriş olmaması için hava alabilen açıklıklarla tasarlanmıştır. 2 farklı boyutta yer alan emik modellerinden Special Saplı Kapaklı Emzik Damaklı No :1,6-18 aylık bebekler için ideal tercih olacaktır.

 

Wee Baby Kapaklı Emzik sayesinde emziği hijyenik bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

ÇOCUĞUNUZUN GÜVENLİĞİ İÇİN UYARI!

● HER KULLANIMDAN ÖNCE DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. KONTROL İÇİN EMZİĞİ TÜM YÖNLERE DOĞRU ÇEKİNİZ, İLK HASAR YADA ZEDELENME BELİRTİSİNDE ÜRÜNÜ ATINIZ. 

● YALNIZCA EN 12586 STANDARTLARINDA TEST EDİLMİŞ UYGUN EMZİK TUTACAKLARINI KULLANINIZ. 

● EMZİĞE KESİNLİKLE BAŞKA KURDELA YADA İP BAĞLAMAYINIZ. ÇOCUĞUNUZ BOĞULABİLİR. BEBEĞİNİZ BOĞULABİLECEĞİNDEN BOYNUNA ASMAYINIZ. 

● EMZİK UCUNU ZAYIFLATABİLECEĞİNDEN, EMZİĞİ TAVSİYE EDİLENDEN UZUN SÜREYLE DEZENFEKTAN (STERİL EDİCİ ÇÖZELTİ) İÇERİSİNDE, DOĞRUDAN GÜNEŞ IŞIĞI ALTINDA VEYA ISI KAYNAĞININ YAKININA BIRAKMAYINIZ. 

● BOĞULMAYI ÖNLEMEK AÇISINDAN EMZİK UCU KORUYUCUYU ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ. 

● BU MAMÜLÜ DAİMA ERİŞKİN GÖZETİMİNDE KULLANINIZ.

 

Kullanım Talimatı:

● İlk kullanımdan önce emziği beş (5) dakika süreyle suda kaynatınız. Soğumasını bekleyiniz ve sıkarak emzikteki suyu uzaklaştırınız. Bu işlem hijyen için önemlidir. 

● Her kullanımdan önce mutlaka temizleyiniz. 

● Emzik başını asla şekerli maddelere veya ilaçlara batırmayınız. Çocuğunuzun dişleri çürüyebilir.

● Güvenlik ve hijyen sebeplerinden dolayı emziği 1 ila 2 ay kullanımdan sonra değiştiriniz. 

● Emziğin ağız içine kaçması durumunda LÜTFEN PANİK YAPMAYINIZ! Emzik yutulamaz ve bu tip olaylarla başa çıkabilecek şekilde tasarlanmıştır. Mümkün olduğu kadar nazikçe ve dikkatli şekilde ağızdan çıkartınız. 

● Emziğin parçalarını birbirinden ayırmayınız. Küf ve mantar oluşumunu önlemek amacıyla emziği koruma kabında kuru olarak muhafaza ediniz. 

 

 

Not: Emzik ucu koruyucuyu ilk kullanımdan önce beş dakika süreyle suda kaynatınız. Her kullanımdan önce mutlaka temizleyiniz. Bulaşık makinesinde ve sterilizatörde temizlemeye uygundur.