Wee İkili Mama Kaşığı

Marka : Wee Baby
Aynı Gün Kargoya Teslim

•6+ aylık bebekler için uygundur.

•Silikon kaşık ucu bebeğin ağzına zarar vermez.

•Bebeklerin kendi kendine yeme alışkanlığı kazanmasına yardımcı olur.

Genel Bilgiler:

Ek gıdaya geçişle beraber bebeklerin kullandıkları bebek ürünleri de değişmeye başlamaktadır. Mama ile beslenen bebeklerin kullanımı için geliştirdiğimiz Wee Baby İkili Mama Kaşığı ile bebeklerin mama saatini ağlenceye dönüştürüyoruz. Farklı renklerde tasarlanan bebek mama kaşığının ucu bebeklerin ağzına zarar vermemesi için silikon malzemeden üretilmiştir. Bebeklerin tutma ve kavrama yeteneğini geliştirmesine yardımcı olan İkili Mama Kaşığı kendi kendine yeme alışkanlığı kazanmasına da yardımcı olacaktır.

Wee Silikon uçlu kaşık bebeğinizin anne sütünden mamaya geçiş döneminde kullanabileceğiniz ideal bir üründür. Yumuşak ucu sayesinde akışkan ve katı mamaları bebeğinizin damağını zedelemeden kullanabilirsiniz. Uzun sapı ve esnek ucu mama kabının her noktasına rahatlıkla ulaşımı sağlar.


ÇOCUĞUNUZUN SAĞLIK VE GÜVENLİĞİ İÇİN UYARI!

● BU MAMÜLÜ DAİMA ERİŞKİN GÖZETİMİNDE KULLANINIZ.

● KULLANILMAYAN BÜTÜN BİLEŞENLERİ ÇOCUKLARIN ERİŞEBİLECEĞİ YERLERDEN UZAK TUTUNUZ.

 

Kullanım Talimatı:

● Yıkama esnasında silikon ucu sert bir şekilde sağa-sola çevirmeyiniz. Aksi takdirde kopmalara sebep olabilir. Hasar ve incelme belirtileri görüldüğünde kullanmayınız. 

● İlk kullanımdan önce beş (5) dakika süreyle suda kaynatınız. (Bu işlemi ürünü kaynayan suya koyarak yapınız. Kaynatma işlemi sadece ilk kullanımda yapılmalı ve süresi beş (5) dakikayı aşmamalıdır. Kaynatma esnasında kaşığın tamamı suyun içerisinde kalmalıdır.) 

● Bu işlem temizlikten emin olmak için gereklidir. 

● Her kullanımdan önce ılık, sabunlu suda temizleyiniz ve iyice durulayınız. 

● Yıpranmaya neden olabileceğinden mama kaşığını tavsiye edilenden daha uzun süre dezenfektan (steril edici çözelti) içerisinde, doğrudan güneş ışığı altında veya direkt ısıya maruz bırakmayınız. 

● Kullanıldıktan sonra besin kalıntısı kalmayacak şekilde yıkayınız, kuru olarak kapalı bir kapta saklayınız.

 

NOT: 

● Bulaşık makinesinde temizlemeye uygun değildir.

● Sterilizatörde temizlemeye uygundur.

 

ÖNEMLİ!

Ispanak ve havuç gibi renkli gıdalar kaşığın uç kısmında renk değişimine neden olabilir.