Wee Göğüs Pedi (30+10)

Marka : Wee Baby
Aynı Gün Kargoya Teslim

•Süper emici saf selüloz dolgu cildin tahriş olmasını önler. 

•Yumuşak ve emici iç yüzey kıyafetlerin temiz kalmasını sağlar. 

•Anatomik yapısı ve yapışkan bantlar kaymayı önler.       

Genel Bilgiler:

Emzirme döneminde bebekler kadar annelerin sağlığı da büyük önem taşımaktadır. Emziren annelerin göğüs ucunda oluşan ihtihaplanma, yara ve şişlikler annelerin en sık karşılaştığı sorunlar arasında gelmektedir. Özellikle emzirmeye engel olan iltihaplanma sorunu annelerin korkulu rüyaları arasında yer almaktadır. Bu noktada hijyen büyük önem taşımaktadır. Emzirme sonrasında göğüs uçlarında kalan fazla sütü emerek cildin kuru kalmasınına yardımcı olan Wee Baby Göğüs Pedi, hava geçiren ipeksi dokusu ile cildin tahriş olmasını engeller. Size de bebeğinizi sağlıklı şekilde emzirmek kalır.

 

Wee Baby Göğüs Pedleri; emzirme sonrasında göğüs uçlarında kalan fazla sütü emerek cildinizin kuru kalmasını sağlar. İpeksi yumuşaklığı, hava geçiren yapısı ve saf selülozdan oluşan emici dokusu sayesinde cildinizin tahriş olmasını engeller ve kıyafetlerinizin temiz kalmasını sağlar. Her göğse uygun anatomik yapısıyla rahatlıkla kullanabileceğiniz göğüs pedleri, her sütyenle uyumludur ve kıyafetlerinizin altından belli olmaz.

Sağlıklı Beslenme Nasıl Olmalıdır?

Anne sütü bebeğiniz için vazgeçilmez temel besin kaynağıdır. Emzirme yapan annenin göğsünde oluşabilecek en basit tahribat, anne ve bebek sağlığı açısından sıhhi problem yaratabilir ve emzirmeye son vermeyi gerektirebilir. Bunu engellemek için her süt verme işleminden önce ve sonra göğüsler antiseptik bir sıvı ile silinmelidir ve göğüs uçları sürekli olarak kuru tutulmalıdır. Bakteri oluşumunu önlemek amacıyla, her emzirmeden sonra pedler değştirilmelidir. Bu durum hem sizin hem de bebeğinizin açısından çok önemlidir.

 

ÇOCUĞUNUZUN SAĞLIK VE GÜVENLİĞİ İÇİN UYARI!

●KULLANILMADIĞI TAKDİRDE ÇOCUKLARIN ERİŞEBİLECEĞİ YERLERDEN UZAK TUTUNUZ.

 

Kullanım Talimatı: Göğüs pedini üzerindeki etiketten ayırarak, yapışkanlı kısmı giysinize gelecek şekilde yapıştırınız.