Wee 3 Boyutlu Göğüs Pedi (30)

Marka : Wee Baby
Aynı Gün Kargoya Teslim

•3 boyutlu estetik  tasarım göğsü tam kavrar

•Makromolekül jelli saf selülozdan oluşan emici dokusu sayesinde  fazla sütü hızla emer. 

•Giyside leke oluşturmaz.

•Ultra incedir, giysilerden belli olmaz.

•Hava alabilen özel tabaka tahrişe karşı korur.

Genel Bilgiler:

Emziren annelerin hijyenine, özel olarak tasarladığımız ürünlerimizle yardımcı oluyoruz. Pek çok emziren annenin yaşadığı iltihaplanma, fazla sütün akması vb. durumlara karşı 3 boyutlu bir çözüm öneriyoruz. Bebeğinizi emzirdikten sonra göğsünüzde kalan fazla sütü hızlıca emen, 3 boyutlu estetik tasarımı ile göğsünüzü daha iyi kavrayan Wee Baby 3 Boyutlu Göğüs Pedi, makromoleküllü jel emici tabakası ile sıvıyı sızdırmaz giysilerinizde lekelenmenin önüne geçer. Sahip olduğu 2 adet yapışkan bant 3 Boyutlu Göğüs Pedi’nin iç daha sıkı sabitlenmesi sağlayarak rahat etmenize yardımcı olur.

Wee Baby Göğüs Pedleri; emzirme sonrasında göğüs uçlarında kalan fazla sütü emerek cildinizin kuru kalmasını sağlar. İpeksi yumuşaklığı, hava geçiren yapısı ve saf selülozdan oluşan emici dokusu sayesinde cildinizin tahriş olmasını engeller ve kıyafetlerinizin temiz kalmasını sağlar. Her göğse uygun anatomik yapısıyla rahatlıkla kullanabileceğiniz göğüs pedleri, her sütyenle uyumludur ve kıyafetlerinizin altından belli olmaz.

Sağlıklı Beslenme Nasıl Olmalıdır?

Anne sütü bebeğiniz için vazgeçilmez temel besin kaynağıdır. Emzirme yapan annenin göğsünde oluşabilecek en basit tahribat, anne ve bebek sağlığı açısından sıhhi problem yaratabilir ve emzirmeye son vermeyi gerektirebilir. Bunu engellemek için her süt verme işleminden önce ve sonra göğüsler antiseptik bir sıvı ile silinmelidir ve göğüs uçları sürekli olarak kuru tutulmalıdır. Bakteri oluşumunu önlemek amacıyla, her emzirmeden sonra pedler değştirilmelidir. Bu durum hem sizin hem de bebeğinizin açısından çok önemlidir.

ÇOCUĞUNUZUN SAĞLIK VE GÜVENLİĞİ İÇİN UYARI!

●KULLANILMADIĞI TAKDİRDE ÇOCUKLARIN ERİŞEBİLECEĞİ YERLERDEN UZAK TUTUNUZ.

 

Kullanım Talimatı: Göğüs pedini üzerindeki etiketten ayırarak, yapışkanlı kısmı giysinize gelecek şekilde yapıştırınız.