Sensodyne 7/24 Tam Koruma Diş Macunu 75 ml.

Marka : Sensodyne
Aynı Gün Kargoya Teslim

Sensodyne® Tam Koruma diş macunu, hassas dişler için özel olarak formüle edilmiştir. Geliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Düzenli fırçalama ile plakları yok eder ve diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki florür ile dişlerinizi güçlendirir ve çürümeye karşı korur. Yeni naneli tadı ile ağzınızda temizlik ve ferahlık hissi yaratır.

Günde iki kere fırçalama ile

Aktif Bileşim:

Potassium nitrate, Sodium fluoride w/v fluoride ion

Bileşim:

Aqua/Water Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Zinc Citrate, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Sodium Saccharin , Sucralose, Limonene, Cinnamal, Eugenol

Talimatlar:

Dişlerinizi günde 2 kez fırçalayınız. Günde 3 kereden fazla kullanılmamalıdır. Fırçalama esnasında diş macununu yutmamaya çalışınız ve fırçalama sonrasında macunu tükürünüz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Bir diş hekimi veya hekim önermedikçe 12 yaş ve altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır. Hassas dişler, diş hekiminin gecikmeden tedavi uygulamasını gerektiren bir sorunun göstergesi olabilir. Şikayetleriniz devam ederse diş hekimine danışınız. Rahatsızlık hissederseniz kullanmayı bırakınız.

Uyarılar:

     Kullanımı bırakın ve bir diş hekimine danışın

     Eğer problem tekrarlar veya kötüleşirse

     Eğer ağrı/hassas dişler kullanımdan 4 hafta sonra devam ediyorsa