Phytosquam Intense Shampoo 100 ml.

Marka : Phyto
Aynı Gün Kargoya Teslim

Phytosquam Intense Shampoo 100 ml.

Kepeğe Karşı Etkili Yoğun Tedavi Şampuanı

Kepeğe karşı etkili yoğun tedavi şampuanı, şiddetli kepek ve kaşıntı tedavisinde kullanılır. Doğal aktif içeriklerden oluşan yüksek konsantrasyona sahip tedavi şampuanı yenilikçi yaklaşımıyla saçları kepekten arındırır. Aynı zamanda saçlara bakım yaparak mükemmel saçlara sahip olmayı sağlar.

Faydaları:
Bu eşsiz dokuya sahip şampuan kuru saç derisine doğrudan uygulanır. Suyla birleştiği anda şampuana dönüşür. Kepeği saç derisinden arındırır ve anında rahatlama sağlar. Saç derisine saygılı bu şampuan saçları yumuşatır,  saçların daha parlaklık ve daha kolay kolay şekil almasını sağlar.

İçerik:
Kepeğe karşı etkili titre edilmiş [Karabiber + Guyana ağacı] % 100 bitkisel ve doğal komplekse sahiptir. Kepek tedavisinde etkili aktif içeriklerle saç derisinden kepeği arındırır ve  saçları güzelleştirir.  Japon Soforası ağacı ile saç derisinde kepeğin tekrar oluşumunu önler. Saç derisini onarır  ve güçlendirir. 

Kullanım:

Yoğun tedavi için, haftada 2-3 kez kullanım

>Kuru saç derisine saç tellerini bölüm bölüm ayırarak uygulayın.
> Nazikçe masaj yapın. 5 ile 7 dakika şampuanı saçınızda bekletin.  
> Su ile emülsiyon haline getirin. PHYTOSQUAM INTENSE’in kremsi yapısı  su ile temasında şampuana dönüşecektirr.  Saçınız için şampuan yeterli miktarda değilse ekleme yapabilirsiniz. 
> Su ile iyice durulayın.