Phytomıllesıme Konsantre 150 ml.

Marka : Phyto
Aynı Gün Kargoya Teslim

Phytomıllesıme Konsantre 150 ml.

Boyalı ve İşlem görmüş saçlar için Konsantre Güzellik Bakımı

Saçları korumak ve kolayca şekil almasını sağlamak için uygulanabilir. Saçlar için geliştirilmiş güzellik konsantresidir.
Ürün Özellikleri:

 

Phyto Phytomillesime güzellik konsantresi elma meyvesi ve elma çiçeği özü ile saçı nemlendirici bakım sağlayarak canlı ışıltılı saçlara kavuşmanızı sağlayabilir. Saç dokusunu güçlendirmeyi ve saç rengini korumayı amaçlar. Antioksidan ve vitaminler ile zenginleştirilmiş Red Love içeriği saçları dış etkilere karşı koruyucu bakım oluşturabilir.
Boyalı ve işlem görmüş saçlar kimyasal etkiler nedeniyle çabucak yıpranır. Phyto Phytomillesime Konsantre saçlarda koruyucu bir tabaka sağlayarak saçları ve saç tellerini korumak için çalışır. Saçlara daha canlı, ışıltılı bir görünüm kazandırabilir.

 

Ürün Avantajları:

 

Saçların yoğunluğunu ve rengini korumak için bakım sunar. Saç tellerinin güçlenmesi için saçlara bakım sağlayabilir. Saçların kolayca şekil almasına olanak verir. 

Ürün Kullanımı:

Temiz ve havlu ile nemi alınmış saç tellerine yada kuru saç tellerine ve uçlarına spreyi uygulayınız. Fırça yardımı ile ürünün iyice yayılmasını sağlayınız. Her zaman olduğu gibi saçınıza şekil veriniz. Durulamaya gerek yoktur.