Phytologıst 15 Shampoo 200 ml.

Marka : Phyto
Aynı Gün Kargoya Teslim

Phytologıst 15 Shampoo 200 ml.

Tüm Saç Dökülme Tipleri için Enerji Verici Şampuan

Saç tellerinizi ve saç köklerinizi güçlendirerek dökülmeleri engellemeniz amacı ile özel olarak geliştirilmiştir. Ürün sayesinde işlemler sonucu yıpranmış tahriş olmuş saç telleriniz yenilenerek eski sağlığına kavuşur ve güçlenen saç tellerinizi dökülmelere karşı korumanıza yardımcı olur. Daha canlı, daha sağlıklı ve en önemlisi dökülmeyen gür saçlara sahip olmanıza destek olur. Ürün hassas yapıya sahip saçlar dâhil olmak üzere tüm saç tiplerine uygun olması özelliği sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Dış etkenler nedeni ile oluşan tüm saç kırılmalarına karşı bakım sağlayan ürün saçlarınızı güçlendirmenize yardımcı olur. Saçlarınızın daha canlı ve sağlıklı bir yapı elde etmesine katkı sağlar.

Ürün saçlarınızda meydana gelen kırık ve dökülme sorunlarına karşı saçlarınızı korumanıza katkı sağlar. Saçlarınızı güçlendirir, bakım yapar ve daha sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Saçlarınızın güçlenmesine, daha sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Tüm saç yapılarına uyumludur. Ürün özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saçlarınızda meydana gelen kırıklara bakım yapar ve saç tellerinizin dökülmesine engel olmanıza yardımcı olur. Güçlenen saç telleriniz daha sağlıklı ve bakımlı bir görünüm kazanır. İçeriğinde yer alan doğal formüller ile yıpranmış saçlarınıza derinlemesine bir bakım yapmanıza olanak sağlar. Ürün saçlarınızın doğal bir görünüm ve hacim kazanmasına yardımcı olur. Saçlarınızı korurken yapılandırır ve doğal sağlıklı bir görünüm elde etmenize destek olur.

Ürün saç dökülmelerinin önüne geçmenize, daha sağlıklı bir saç yapısına kavuşmanıza yardımcı olur.


Kullanım Şekli: Ürün ıslak saçlarınıza nazikçe masaj yapılarak uygulanmalıdır.