Phytokératıne Serum 30 ml.

Marka : Phyto
Aynı Gün Kargoya Teslim

Phytokératıne Serum 30 ml.

Yıpranmış ve Zayıf Saç Telleri ve Uçları İçin Onarıcı Serum

Serum, yıpranmış ve kırılmış saç uçlarını onarmak için geliştirilmiştir. İpeksi yumuşaklıkta sağlıklı saç görünümüne kavuşmak isteyenler için ideal seçim.

Saçın etrafını sarma özelliği olan gleditsia ekstresi saçı kalınlaştırır ve parlak bir görünüme kavuşturur.Kırmızı alg ekstresi saça uzun süre kalıcı hacim kazandırmak için saç tellerine dolgunluk katar.

Nemlendirici özelliğe sahip Mürver meyvesi saç tellerini ağırlaştırmadan esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandırır.

Deneyenlerin %72’sinde saç uçlarının görünümünde gelişme ve deneyenlerin %77’sinde saç uçlarında yumuşaklık görülmüştür.


Aktif İçerikler:

Saça ipeksi görünümünü ve parlaklığını geri kazandırmak üzere ipek peptitleri ve Brezilya palmiye yağı kompleksi ile formüle edilmiştir. Bitkisel kökenli amino asitler, bitkisel keratin ve hyaluronik asit, saçın iç yapısını ve optimum nem seviyesini düzenlemek için saç telinin içerisine derinlemesine işler.

Kullanım Şekli:

Bezelye tanesi büyüklüğünde serumu kuru veya nemli saça uygulayın.İnce telli saçlarınızı ağırlaştırmadan anında kolay taranabilir hale getirmek için her şampuanlama sonrası kullanın. Saçlar şekillendirmesi daha kolay bir hale gelir ve gözle görülür bir şekilde daha hacimli, dolgun ve parlak bir görünüm kazanır.