Phytokératıne Extreme Mask 200 ml.

Marka : Phyto
Aynı Gün Kargoya Teslim

Phytokératıne Extreme Mask 200 ml.

Çok Yıpranmış, Kırılgan ve Kuru Saçlar İçin Olağanüstü Bakım ve Onarım Maskesi

Yoğun şekilde onarıcı bakım sunar. Etkili ve onarıcı maske yıpranmış ve zayıf olan saçları yapılandırmak ve yenilemek için kullanılır. Saçlara sağlık ve güç kazandıran ürün güçlü ve parlaklık kazandırıcı bakım sunar. Bitkisel ve hyaluronik ast saç teline işler ve saç yapısını onarıcı bakım sunar. Onarıcı ürün saç yapısındaki seramidlerle saçın dış tabakasını onarır. Saçları onarır, pürüzsüz bir görünüm kazandırır. İçerdiği bitkisel keratinlerle onarıcı bakımı en iyi şekilde sağlar. Yapılandırıcı ve yenileyici bakım sunan ürün saçların kabarmasını engeller. Formülündeki sapote yağı ve baobab yağı ile saçları besler ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Keratin gücü ile onarıcı ve koruyucu saç bakımı gerçekleştirir. Phyto Keratine Extreme Mask 200 ML kuru ve nemsiz saçların bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Saç dökülmelerini engeller, yenileyici bakım gerçekleştirir. 


Özellikleri: Yıpranmış ve zayıf saçların bakımı için ideal bir üründür. Saça uygulanan maske saçları ağırlaştırmadan besler ve nemlendirir. Sapote yağı saçların uzatır ve yenileyici bakım gerçekleştirir. Dökülmeleri yok eder ve saçları yeniler, yapılandırır. Baobab yağı saçların canlı, parlak olmasına yardımcı olur. Saçları yatıştırır ve pürüzsüz bir görünüm gerçekleştirir. Zayıf saçları besler ve onarır. Bitkisel özlü ürün saçların yenilenmesini ve yapılanmasını sağlar. Saçların kabarmasına izin vermez. İçeriğindeki sapote yağı ve baobab yağı ile besleyici bakım sağlanır. İpeksi yumuşaklık sağlamak için üstün bir bakım gerçekleşir. Maske içeriği ile onarıcı ve hasarları giderici bakım gerçekleştirir. Saçları uzatır ve dökülmelere karşı etkili bakım sunar. Canlı ve parlak etkili ürün yenilenmiş saçlar geliştirir.


Saça Etkisi: Etkili bakım maskesi saçları onarır ve yapılandırır. Yenileyici etkisi ile saçların dökülmesini engeller ve sağlıklı, canlı saçlar geliştirir. Saçların yatışmasına yardımcı olan ürün saç dökülmelerini engeller, sağlıklı saç gelişimini destekler. Besleyici ve nemlendirici etkili ürünle etkili saç bakımı gerçekleşir.
Uygulanan Bölge: Zayıf ve yıpranmış olan saçlara uygulanmaktadır.
Kullanım Şekli: İnce telli saçlara kullanılan ürün nemli saça bir miktar uygulanır. 2-3 dakika bekletilir ve sonrasında durulama işlemi yapılır. Kalın telli saçlarda da 2 ceviz büyüklüğünde uygulanır. 5-10 dakika bekletilen ürün durulanır
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün saç yüzeyine, saç yapısına uygun şekilde uygulanır. Ürün 5-10 dakika bekletildikten sonra durulanır. Ürün 200 ml olarak sunulur.
Not: Ürünün göz ile teması halinde bol su ile yıkanmalıdır.