Phytokératıne Extreme Cream 100 ml.

Marka : Phyto
Aynı Gün Kargoya Teslim

Phytokératıne Extreme Cream 100 ml.

Çok Yıpranmış, Kırılgan ve Kuru Saçlar İçin Olağanüstü Bakım ve Onarım Sağlayan Günlük Bakım Kremi

Saç yapısını olağanüstü şekilde onarır ve besler.
Saçların kabarmasını engeller, şekil almasını kolaylaştırır ve 220°C ısıya karşı koruyucudur.
Saçın daha dayanıklı yapıda ipeksi yumuşaklığa kavuşmasına yardımcı olur.
Mükemmel besleyici krem kullanıldığı andan itibaren saçın güzelliğini ortaya çıkarır, saçın yapısını kontrol eder ve ışıldamasını sağlar.
94% Doğal içerik Silikon içermez.


Kullanım Şekli: Phytokeratine extreme durulanmayan bakım kreminden saçların kalınlığına göre 2 ile 4 pompa alarak saç tellerine uygulayın.

Saçları onarmak için günlük kullanım: Ceviz büyüklüğünde ürün kuru saç tellerine ve saç uçlarına uygulanır. 

 

Fön işlemi öncesi kullanım: Havlu ile ıslaklığı alınmış saçlara fön ve ısı işlemi öncesi uygulanır.


Çok yıpranmış, kırılgan ve kuru saçlar için geliştirilmiş saç bakım kremidir. Saç yapısını olağanüstü şekilde besler. Saçların kabarmasını engeller ve şekil alması noktasında kolaylık sağlar. Saçı yüksek ısıya karşı korur. Saçların dayanıklık yapıda olmasına yardımcı olur. Saçları ipeksi yumuşaklığa karşı korur. Maksimum düzeyde besleyicidir. 
Krem yapısı ile saçların güzelliğini ortaya çıkarır. Düzenli kullanımı ile besleyici, onarıcı bakım sunar. Çok kuru, cansız ve yıpranmış saçların günlük bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Durulama gerektirmeyen bakım kremi içeriğindeki bitkisel keratin sayesinde onarıcı bakım gerçekleştirir. Saçların da yeniden yapılanmasına destek olur. Bitkisel içerikli ürün onarıcı güce sahiptir. İçeriğindeki sapote yağı ve baobab yağı ile saçları besler ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Saçların kabarmasını engelleyen ürün kolay şekil almasına yardımcı olur. Kuru ve nemsiz saçların bakımını sağlayan ideal bir üründür. Sapote yağı saçların uzamasına yardım eder ve dökülmelerin önüne geçer. Saçların canlı ve parlak olmasına imkan tanır. Parlak ve ışıltılı saç gelişimine destek olur. Saçları yatıştıran bakım ürünü harika bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir.

 

Saça Etkisi: Saç bakım kremi saçların etkili şekilde beslenmesine yardımcı olur. Saçların kabarmasını engelleyen bakım ürünü kolaylıkla şekil almasına destek olur. Keratin içeren ürün doğal bileşenlerinin etkisi ile de güçlü ve sağlıklı saç gelişimini destekler. Saçların yatışmasını sağlayan ürünle sağlıklı ve parlak saç gelişimi sağlanır. 
Kullanım Şekli: Ürün saçın kalınlığına göre 2 ya da 4 pompa şeklinde alınır. Saç tellerine nazikçe uygulanır. Onarım için ceviz büyüklüğünde alınır ve saça yayılır. Fön işlem öncesi de kullanılan ürün fön ve ısı işlemi öncesinde kullanılmaktadır.
Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanmalıdır.