Phyto 9 Day Cream 50 ml.

Marka : Phyto
Aynı Gün Kargoya Teslim

Phyto 9 Day Cream 50 ml.

Çok Kuru Saçlar İçin 9 Bitki Özlü Besleyici Günlük Krem

Kuru saçlara kalıtsal olarak sahip olabileceğiniz gibi, birtakım iç ve dış faktörlerin etkisiyle de sahip olabilirsiniz. Saça sık sık işlem yaptırmak, kuaför işlemleri, yetersiz ve sağlıksız beslenme, saçta kuruluğa sebep olabilir.
Kuru saçlar mat ve cansız görünür. Saç uçlarında çatallaşmalar, koparak dökülmeler görülebilir. Kuru saçlarda saç uçları, saç köklerine daha kuru özellik gösterir. Kuru saç yapısına sahip kimselerin, saçlarını neme doyurmaları gerekir. Ayrıca saç yapısına uygun olarak seçecekleri ürünler ile de canlılık kazanmış saçlara sahip olabilirler.
Phyto 9 Çok Kuru Saçlar İçin Bitki Özlü Günlük Besleyici Krem, çok kuru saçlar için geliştirilmiştir. Bitki özleri içeren ürün, saça bakım sağlamaya yardımcı olur. Saçı beslemeye ve nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Saça ipeksi bir yumuşaklık sağlamaya ve saçın esnekliğini artırmaya çalışır. Saçlarınızın kuruluk problemi için ürünümüzü mutlaka kullanmalısınız.

 

Vücuda etkisi: Kuru saçların sorunlarını gidermek için üretilmiş bir üründür. Saçlara nem desteği sağlamaya ve canlılık katmaya yardımcı olur. Saçlarınızı yumuşatarak onları beslemeye yardımcı olur. Saçları içten dışa doğru korumaya çalışır. Saça bakım yapmaya ve esnekliğini artırmaya yardımcı olur. Bitkisel özlerle formüle edilmiştir. Saçlarınıza nem desteği sağlamaya yardımcı bir üründür.
Aktif İçerikleri: PHYTO 9, makadamya yağı ve nemlendirici ve besleyici özellikleri sebebiyle seçilmiş diğer bitki ekstrelerinin birleşimi ile geliştirilmiştir. Soya fasulyesi, aynısafa, dulavratotu ve ebegümeci saç tellerindeki keratin için optimum nem seviyesini ayarlar.
Uygulanan bölge: Ürünü saçlarınızın daha sağlıklı ve güçlü olması için kullanmalısınız. Ağız ve göz ile direk temasınızı engelleyiniz.
Kullanım şekli:
-Şampuanlamadan sonra, ıslaklığı havluyla iyice alınmış nemli saça veya kuru saça bezelye tanesi büyüklüğünde bir miktar kremi uygulayın.
-Uçlarına daha yoğun olmak üzere tüm saça uygulayın.
-Saçınızı istediğiniz gibi şekillendirin.
Kullanım miktarı ve zamanı: Ürün 50 ml'dir. Ürünü günlük kullanabilirsiniz. 1 ay düzenli kullanım sonrası etkisini hissedeceksiniz