Phymer Serum Fizyolojik 10lu 5 ml Flakon

Marka : Phymer
Aynı Gün Kargoya Teslim

Phymer Serum Fizyolojik 10lu 5 ml Flakon

Kullanım: Serum fizyolojik bebek, çocuk ve yetişkinlerin günlük burun ve göz hijyeni için tavsiye edilir.
Burun için kullanım:Serum fizyolojik genellikle mukusla tıkalı olan bebeklerin burunlarını temizleme kolaylığı sağlar.Salgılardan kurtulmasına yardımcı olur. Nemlendirir.


Göz için kullanım: Serum fizyolojik göze damlatılarak, kompres veya pamuklu göz pedine damlatılarak  bebeğin göz hijyeni için kullanılır. Serum fizyolojik çocuk ve yetişkinlerin göz hijyeni için de kullanılır.
 
Bileşimi: Sodyum Klorür:0.9g Saf Su:100ml.

Uyarılar/Önlemler: Serum Fizyolojik sıklıkla uzun süre kullanılabilir. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Burun veya göz için ilaç ile tedavi durumunda serum fizyolojik ilaç almadan önce kullanılmalıdır. Tek kullanımlıktır. Enjekte edilmez. Çocuklardan uzak tutunuz. Kutu üzerinde belirtilmiş son kullanım tarihini aşmayınız. Göz ve burun hijyeni için aynı dozu kullanmayınız. Oda Sıcaklığında saklayınız. Ürün; koruyucu içermediği için açıldıktan sonra kullanılmalıdır. Açılmış ürünlerin bekletilip yeniden kullanımı bulaşıcı hastalık riski taşıyabilir.

Kullanım Şekli: Kapağı çevirerek tek doz flakonu açınız.

Burun Kullanımı İçin: Flakonun ucunu burun deliğine yerleştiriniz, başı hafifçe arkaya doğru çekerek ve şişeciği hafif bir şekilde basınız. Burnu temizleyiniz. Bebeklerde orta kulak iltihabını önlemek için dozu hafif bir şekilde basarak minimum bir basınçla damlatınız.

Göz Kullanımı İçin: Serum fizyolojik pamukla ped üzerine dökünüz ve bebeğin göz kapaklarına hafifçe sürünüz veya göze birkaç damla damlatınız.Streril kompres kullanarak siliniz. Yetişkinler için serum fizyolojiği göze damlatarak veya ped ile sürerek kullanınız.