Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml.

Marka : Parodontax
Aynı Gün Kargoya Teslim

Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml, bitkisel içerikli ve mineral tuzlar içeren, plakları temizlemeye yardımcı üründür.

Diş ve diş etini temizlemeye, plak oluşumlarını gidermeye yardımcı, ferahlatıcı tat ile formüle edilmiş diş macunudur. Glaxo Smith Kline firmasına ait olan marka diş ve diş eti bakımınız için tasarlamış olduğu diş macunu çeşitleri ile beğenilerek kullanılmaktadır.

Ağız içinin temizliği, bakımı son derece önemlidir. Bu temizlik diş ve diş eti sağlığınızı olumlu etkiler. Dişler ve diş etleri her gün düzenli bir şekilde fırçalanarak temizlenmeli daha sonra da fırçanın ulaşamadığı bölgeler için ağız bakım suyu çeşitleri kullanılarak temizlik tamamlanmalıdır.

Diş macunu seçerken tadı, etkileri, koruyuculuğu dikkate alınmalıdır. Parodontax sıradan diş macunlarından çok daha farklı tadını içerdiği bitkilerden ve mineral tuzlardan almaktadır. Önce farklı bulacağınız tada kısa zamanda alışabilirsiniz.

Parodontax Ferahlık Diş Macunu 75 ml, yeni ferahlatıcı özelliği ile diş ve diş etlerini temizlemeye, korumaya yardımcı olur.