Nivea Deodorant Double Effect Mor Düşler 150 ml.

Marka : Nivea
Aynı Gün Kargoya Teslim
Kadınlar için tasarlanmış olan bu deodorant ter kokusuna karşı koruma sağlamaya ve koltuk altınızda pürüzsüz etki sağlamaya da yardım eder.
24 saate varan koruma etkisiyle ter kokusunu sizden uzak tutmak için çalışır.
Avokado özleri içeren formülü ile koltuk altlarını yumuşatmaya yardım eder.
Yumuşayan koltuk altları traş sırasında tüyleri daha derinden ve kolayca alabilmenizi sağlamaya böylece pürüzsüz bir etki sağlamaya yardım eder.
Alkol içermeyen ürün cildinizde tahrişe neden olmaz.
Kokusu olmayan ter, nemli ve kapalı ortamlarda koku oluşumuna neden olabilmektedir.
Nivea Deodorant Double Effect Mor Düşler, harika ve kalıcı kokusuyla size gün boyu ferah bir etki sağlamaya yardım eder ve ter kokusunu engellemeye de yardımcıdır.
Çift etkili formülü güzel kokan, pürüzsüz koltukaltlarını elde etmeye yardımcıdır. Yumuşatma etkisiyle tüyleri daha derinden almanıza yardımcı olarakbile daha pürüzsüz koltuk altları elde edebilmenize yardım eder.
100 yıldan uzun bir süredir edindiği tecrübesiyle sizlere en iyisini sunmayı hedefleyen Nivea serisinde kişisel bakımınıza yönelik pek çok farklı deodorant, roll on, stick, traş ürünleri, bakım kremleri, duş jelleri, saç bakım ürünleri, cilt bakımı ve güneş korumasına yönelik pek çok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır.
Ter kokusu, kokusu olmayan bir sıvıdır kapalı ortamlarda kaldığında kötü kokmaya başlar ve bu kötü koku, kişi için olduğu kadar çevresine bulunan kişiler için de son derece rahatsızlık vericidir ve kişi engelleyemediği ter kokusu nedeniyle içine kapanır ve toplumdan, sosyal hayattan uzaklaşabilir.