Milkway Mini Elektrikli Göğüs Pompası

Marka : Milkway
Aynı Gün Kargoya Teslim

MANUEL POMPALAR: Bunlar kısa süreli kullanımlar için uygundur. Diğerlerine göre daha küçük, hafif, kolay taşınabilir ve sessiz olmasının yanı sıra fiyat olarak uygundur. Ama sürekli süt sağması gereken anneler için çok uygun olduğu söylenemez. Annenin sütü hiç gelmiyorsa manuel pompa tercih etmesi uygun değildir.

MOTOR ÜNİTELERİ BİBERON SETİN ÜSTÜNDE OLAN SÜT SAĞIM POMPALARI

Mini elektrikli pompalar elle çalışanlara göre daha pratiktir. Hafif ve kolay taşınabilirlerdir. Pilleri ortalama 1-4 saat arası dayanır ve piller zayıflamaya başladığında emiş gücü de azalmaya başlar. Dolayısıyla her zaman yanınızda yedek pil bulundurmak gereklidir. Pille çalışan bazı göğüs pompalarında elektrikle de çalıştırabilmek için adaptör bulunmaktadır. Motorları küçük olduğu için motor ömürleri daha azdır.Bu tarz pompaları oturmuş bir süt miktarına sahip iseniz yada sadece sağım yapmayan, bebeğini de emzirmeye devam eden  anneler tercih etmelidir.

MİLKWAY MİNİ ELEKTİRİKLİ SÜT SAĞIM POMPASI

Hızlı ve etkili bir göğüs pompasıdır. Evde, iş yerinde, yolculukta yada evden uzaktayken süt sağmak için ideal bir çözümdür. Küçük, hafif ve portatif olma özelliği ile elde taşanabilen ideal bir pompadır. Vakum ve masaj seviyesi isteğe göre ayarlanabilir.Güçlü vakum gücü ile kolay sağım yapar. Bebeğinizin emme hareketini taklit ederek, emiş ritmini yakalayacak şekilde doğal vakum yapabilen, profesyonel bir göğüs pompası.

ARKADAŞLARDAN ALINAN KULLANILMIŞ POMPALAR.

Arkadaşlar yada bir tanıdıklar artık ihtiyacı kalmadığı için süt sağım pompalarını genelde başka bir anneye vermek ister.Bu pompalar genelde mini elektrikli diye adlandırdığımız pompalardır ve  motor ömürleri genelde 1 yıl olarak tasarlanmıştır.Bu süreyi anneler genelde kendi bebekleri için süt sağarak doldurur.Pompalar ömürlerini doldursa bile birden sağma işlemini bırakmazlar, zaman içinde  çekim güçleri düşmeye başlar.Sütünüzün miktarı azalmaya başladığında pompanın iyi çekim yapmadığını anlarsınız.

Bu tarz pompalarda genelde diyafram sistemi olmadığı için süt sağma setini geçip motora kadar ulaşır sütün burada beklemesi bakteri küf ve virüs oluşturabilir.Eğer pompayı ilk kullanan annede HIV virüsü var ise sizin bebeğinize de geçme ihtimali vardır.Bunu engellemek için kendinize yeni bir  set edinin.