Listerine Fresh Brust Ferah Nane Aromalı 500 ml

Marka : Listerine
Aynı Gün Kargoya Teslim

Etanol içerikli olan gargara, plak ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Nane aromalı özel formülü ile uzun süren bir ferahlık ve tazelik hissi verir. Nefesinizi tazeleyen gargara, diş minenizin güçlenmesine yardımcı olur. Diş fırçalarının ulaşamadığı yerlere kolaylıkla ulaşır ve dişlerinizi temizler. Diş eti çizgisinin üstündeki ve altındaki bölgelere nüfus eder ve diş etinin uzun süre sağlıklı kalmasına yardımcı olur. 500 ml boyuta sahip olan gargara 12 yaş üzeri kullanıma uygun olan olarak geliştirilmiştir. Gargarayı şişeden içmeyiniz ve yutmayınız.Sabah ve akşam günde 2 kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanabileceğiniz gargarayı sulandırmadan 20 ml kadar bir bardakta ağzınıza alınız. 30 saniye kadar ağızda çalkaladıktan sonra tükürünüz.

Listerine Fresh Burst Gargara 500 ml 
Nane aromalı, etanol içerikli olan gargara, plak oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Plak ve tartar oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Diş fırçalarının ulaşamayacağı bölgelere rahatlıkla ulaşır ve temizler. Diş minesini güçlendirir ve dişlerinizin uzun süre ferah kalmasını sağlar. Diş eti çizgisinin altındaki ve üstündeki bölgelere kolaylıkla nüfus ederek diş etinin uzun süre sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Listerine Fresh Burst Gargara 500 ml gargara içerdiği nane aroması ile nefesinizin uzun süre taze kalmasına yardımcı olur. 

İçerik: Metil salisilat, Timol, Ökaliptol, Mentol.

Uygulama: 12 yaş üzeri kullanıma uygun olan gargarayı şişede içmeyiniz ve yutmayın. Sabah ve akşam günde 2 kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanabileceğiniz gargarayı sulandırmadan 20 ml kadar bir bardakta ağzınıza alınız. 30 saniye kadar ağızda çalkaladıktan sonra tükürünüz.