Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli 100 ml.

Marka : Lierac
Aynı Gün Kargoya Teslim

Karın, göğüs ve basen bölgesi için çatlak bakım jeli.

Cildimizin yapıtaşları olan ve fibroblast hücresi tarafından üretilen elastin ve kolojen liflerinin kalitesinin düşmesi sonucu vücutta çatlaklar oluşur. Çatlak görünümü ergenlik, kilo değişimi ve hamilelik gibi hormonal değişimlerin yaşandığı dönemlerde meydana gelir.

Hamilelikte 3. aydan itibaren çatlaklar ortaya çıkar ve hamileliğin son çeyreğinde çatlak oluşma riski daha da artar. Doğumdan sonraki dönemde de bu risk devam eder.

Lierac Phytolastil Jel İçeriği: Fransız dermokozmetik markası LIERAC tarafından geliştirilen PHYTOLASTIL GEL fibroblast hücresi üzerinde etkili ilk çatlak karşıtı üründür.

Aslanpençesi, sarmaşık ve kırk kilit otunun yüksek konsantrasyonundan oluşan içeriği hücrelerdeki kolojen ve elastin proteinlerinin artmasına destek olur ve çatlak oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.

Lierac Phytolastil Jel Uygulama Yöntemi: Günde bir defa çatlak oluşumuna meyilli bölgelere (göğüs, karın, kalça ve üst bacak) masaj yaparak uygulanır. Hamilelik döneminde oluşabilecek çatlaklar için; hamileliğin 3. ayından itibaren kullanılmaya başlanmalı ve hamilelik sonrasında da ilk regl dönemine kadar uygulamaya devam edilmelidir.

Annelerin hamilelik döneminde en çok rahatsızlık duydukları konuların başında karında oluşan çatlaklar gelir. Karında bebek tarafından oluşan gerginlik cildin çatlamasına, annenin acı ve sancı çekmesine sebep olur. Hamilelik döneminde çatlak oluşumunu önlemek için yardımcı olur.

Özellikleri:

. Phytolastil jel, ciltte oluşan çatlakların oluşumunun önlenmesine yardımcı bakım sağlar.

Phytolastil jel, hamileliğin 4. ayından itibaren bacak, karın ve göğüste kullanılabilir.

. Düzenli olarak sabah ve akşam haricen kullanılmalıdır.