Lansinoh Steril Anne Sütü Saklama Poşeti 25 adet

Marka : Lansinoh
Aynı Gün Kargoya Teslim

 Anne sütü saklama poşeti 25 adet.

Bebekler özellikle anneler için dünyada en önemli varlıklardır. Zira onların gelişimi ve sağlıkları için daima en iyi şeyleri anneleri isterler. Unutulmamalıdır ki bebekler doğduktan sonra bütün gelişimlerini yine annelerinden sağladıkları anne sütü ile sağlarlar. Daha birçok faydası bulunan anne sütü bebekler için en önemli besin ögesidir.

      Bu bilgilerin ışığında anne sütüne verilen önem vurgulanmakla birlikte bazı durumlarda annelere bebeklerini emziremeyebilirler. Özellikle doğumdan sonra kısa süre içerisinde çalışma hayatına dönme gereksinimi olan anneler bebekleri için her istediklerinde anne sütü ile beslenme sağlayamazlar. Bu da bebeklerde beslenme bozukluklarından çeşitli sağlık gelişimi eksiklerine kadar değişik sorunlara temel teşkil edebilmektedir.

    Bu tarz ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen çeşitli ürünlerden yardım almak bazen çözüm üretebilmektedir. Lansinoh markası da anne adaylarının bu tarz gereksinimleri için ürünler geliştiren markalardan biridir. Özellikle geliştirmiş olduğu Lansinoh steril anne sütü saklama poşeti bunlar içinde oldukça dikkat çekenlerden biridir.

    Lansinoh steril anne sütü saklama poşeti özellikle çalışan annelerin sütlerini bir pompa yardımı ile sağıp, muhafaza etmelerine olanak tanıyan etkileyici bir üründür. Zira uzun süreli ve steril şekilde anne sütünün saklanmasına imkan tanıyan Lansinoh steril anne sütü saklama poşeti sayesinde çalışan annelerin yanında erken doğum yapan anneler de rahat edebilmektedirler.

   Lansinoh steril anne sütü saklama poşetinin bazı özellikleri arasında medikal ölçüde sterilizasyon, kapatıldığında renk değiştirme, delinme durumlarında kendini belli etme, kilit mekanizmasına sahip olma gelmektedir.

   Ayrıca Lansinoh steril anne sütü saklama poşeti ile saklanan anne sütü oda sıcaklığında 6-8 saat, buzdolabında 3-5 gün, buzlukta 2 hafta, derin dondurucuda 3 ay bekleyebilmektedir. Unutulmaması gereken donmuş anne sütünün önce çözünmesi ardından ılıtılması gerekmektedir.