Hakkımızda

eczaa.com ile dahice tasarımlara imza atmaktayız...
eczaa.com konusunda güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir, bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam oluşturarak çevremize hizmet sunmaktayız.
Müşteri menuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor, siz değerli müşterilerimiz ve bölgelerimizin gelişimi için durmaksızın çalışmaktayız.
Yurt içi tüm il ve ilçelerimize gönderim sağlamaktayız.
Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede medikal, kozmetik, itriyat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyattır.
Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan eczaa.com, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
Vazgeçemeyeceğimiz ilkelerimiz ve gelecek planlarımız...
“En iyi çözümü, en iyi hizmet ile sunmak” vazgeçemeyeceğimiz en önemli ilkemiz ve misyonumuzdur. Bulunduğumuz sektör içerisinde tüm firmalar tarafından referans, model alınan bir firma olabilmek gelecek ile ilgili en büyük planımız ve vizyonumuzdur.
Misyonumuz:
Yeniliklere açık bir şirket olarak, sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanda karşılamak, sunduğumuz görsel çözümler ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.
Vizyonumuz:
Kişi ve kurumların reklam sektöründe ihtiyaç duyduğu tüm görsel çözümleri sunarak hızla gelişen lider firma olmak.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...
eczaa.com