Gold Strong Geciktirici Sprey

cinsel ürün

Gold Strong For Men Erken Boşalmayı Önleyen Geciktirici Sprey 
Geciktirici Erken Boşalmayı Önleyen Sprey Hakkında: Almanya’dan ithal Gold Strong Geciktirici Sprey ile Partnerinize uzun dakikalar yaşatarak cinsel ilişki süresini saatlerce uzatabilirsiniz.

Gold Strong Erken Boşalmayı Önleye Geciktirici Sprey İle cinsel ilişkiye giren erkeklerin cinsel ilişki esnasında erken boşalma önlemeye yardımcı bir üründür. Gold Strong Geciktirici Spreyi cinsel ilişki öncesi kullandığınızda penisinizin duyarlılığı azalarak kullanan kişide erken boşalma sorununu önlemeye yardımcı olmaktadır.
Gold Strong Erkeler için Geciktirici Sprey Kullanımı: Geciktirici Sprey' i cinsel ilişki öncesinde penisin uç kısmı dahil üç veya dört defa sıkılarak, penisin her yerine masaj yaparak uygulanır.15 dakika kadar sprey iyice emilmiş olup, etkisi tam olarak ortaya çıkmaya başlayacaktır. İlişki esnasında peniste herhangi bir hissizlik durumu oluşmamaktadır.
Gold Strong Geciktirici Sprey Faydaları: Cinsel ilişki esnasında cinsel ilişkiden aldığınız zevki arttırarak penisteki kan dolaşımını hızlandırır. Gold Strong Geciktirici sprey ile cinsel ilişki sürenizi uzatarak seks yaşamınızı mükemmel bir hale getirmeye ne dersiniz. Geciktirici sprey erken boşalma sorunu olan birçok erkeklere çözüm olmuştur.