Evolvia NutriPRO 1 800 gr

Marka : Evolvia
Aynı Gün Kargoya Teslim

Evolvia Nutripro 1 800 Gr
Bebeğiniz dünyaya gözlerini açtığı anda sadece anne sütü ile beslenerek karnını doyurabilir, besin ihtiyacını tamamlayabilir. Bebeklerin özellikle ilk 6 ayında anne sütü ile beslenmesi çok önemlidir. Anne sütünün eksik kaldığı ya da hiç olmadığı durumlarda yapılacak tek şey bir doktorla iletişime geçerek doğumdan sonra 6. aya kadar Evolvia Nutripro 1 takviyesi yapabilirsiniz.

Anne sütü bebekler için mucizevî bir besin kaynağıdır. Anne sütünün yetersiz kaldığı durumlarda da bebeklerin özellikle ilk 6 aya kadar hiçbir şekilde inek sütünden yararlanmaması gerekir. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenli olarak GDO analizi yapılan Evolvia Nutripro 1 bütün laboratuvar sonuçlarından başarıyla geçmiş ve içeriğinde GDO bulunmadığı kanıtlanmıştır. Bu yüzden, gönül rahatlığı ile bebeğinizin ilk 6 ay boyunca alması gereken bütün besinleri içeren Evolvia Nutripro 1 ile bebeğinizin karnını doyurabilirsiniz. Anne sütünde bulunan karbonhidrat ile eş değer olan laktoz, yağsız süt, bitkisel yağlar, bağışıklık sistemini ve sindirim sitemini güçlendiren prebiyotik lifler, mineraller, demir, potasyum, vitaminler gibi birçok bileşenden oluşan Evolvia Nutripro 1 gluten içermiyor. Doktorların ve annelerin ilk tercihleri arasında yer alan Evolvia Nutripro 1 800 gr, pratik kapak kullanımı ve saklama şekliyle de dikkat çekiyor.
 
Bebek maması söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalar arasında yer alan Evolvia, Evolvia Nutripro 1 ile bebeğinize sağlıklı bir gelecek sunuyor. Siz de bebeğinizin gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız havale, kredi kartı ya da kapıda nakit ödeme seçeneklerinden birini seçerek birçok farklı avantajla bu ürüne sahip olabilirsiniz.