Esthederm Sun Oil - Extreme Sun

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Çok Yoğun Güneş Korumalı Güneş Bakım Yağı

Altın rengi bronzlaşmayı geliştirmeye ve normal ya da yoğun güçlü güneş koşullarında cildin genç görünümünü korumaya yardımcı olur. 
Institut Esthederm’in aktif hücre koruma patenti ADAPTASUN ile kombine edilmiştir. ADAPTASUN Patenti, molekülleri çeşitli yağlar ve bronzlaşmayı destekleyen güçlü özelliklerle güçlendirir. Bu ipeksi özel yağlar, temel yağ asitleri açısından zengin olup saçları ve vücudu besleyerek cildin nemlenmesine destek olur. Nazik aromasıyla cildi ışıltılı, yumuşak ve kokulu hale getirir.

Cildin gençliğini korurken bir yandan da kusursuz brozluk deneyimi yaşatan etkili güneş koruması arayanlar için uygundur.
Her şekilde bornzlaşmak isteyen veya yeterli güneş koruyucusu içermediği için güneş yağı kullanmaya korkan kişiler için idealdir.

Üç aşamalı ilave güneş koruyucu:
1) Foto-yaşlanmaya karşı özel hücre koruması: UVinCellium Teknolojisi: Foto yaşlanma, güneş yağını ve DNA hasarı gibi güneşin olumsuz yanlarını nötrlerken güneşin yararlarından faydalanmasını amaçlar.
2) Doğal Koruma: Bronzlaştırma: Hızlı, yoğun ve kalıcı bronzlaşmayı, bronzlaşma sürecinin tüm evrelerini, cildin doğal koruyucu mekanizmasını optimize ederek sağlamaya çalışır. Cildiniz korunurken aynı zamanda korunur.
3) UVA/UVB koruyucu: Uygun kombinasyonda güneş filtresi: Cildi güneş yağını ve foto-yaşlanmaya neden olan UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.

Kullanımı; Güneşlenmeden 20 dakika önce saç ve vücudunuza uygulayınız. Her iki saatte bir ya da yüzme sonrası tekrarlayınız. Ayrıca tüm yıl hoş kokulu satensi parlaklık ve beslenme için saçınıza ve cildinize kuru yağ olarak kullanabilirsiniz.

Sonuç; Cilt güneş ışınlarının olumsuz etkileri ve erken yaşlanmaya karşı korunmuş olur. Yoğun, hızlı ve kalıcı bronzluğu destekler. Satensi bir şekilde pürüzsüz, parlak ve beslenmiş saç ve cilt oluşturmaya yardımcı olur.