Esthederm Photo Reverse Face Cream 50 ml.

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Kahverengi lekelere karşı yüksek korumalı yüz kremi

Cildin pigment lekeleri geliştirerek güneşe tepki verme alışkanlığının olduğu durumlarda, pigmentler bu lekeleri çevreleyen cilt dokusundan daha hızlı bronzlaşma eğilimi taşır. Bronzlaştıkça, pigment lekeleri ile bu lekeleri çevreleyen cilt dokusu arasındaki fark daha da belirginleşir. Photo Reverse aşırı pigmentleşmeyi düzeltir. Yeni pigment lekelerinin ortaya çıkmasını önler ve önceden oluşmuş lekeleri azaltır. Photo Reverse sayesinde aşırı pigmentleşmiş cilt güneşin keyfini rahatça sürebilir ve iyi korunan cilt tonu parlaklık kazanır. Pigment lekeleri olan ve aşırı pigmentleşme problemi yaşayan ciltler. İlaç kullanımına bağlı olarak güneşe hassasiyet geliştiren ciltlerin (doğum kontrol hapları, antibiyotik vb.) kullanımına uygun.

Yaz mevsiminde her zamanki leke karşıtı gündüz kremi yerine kullanabilirsiniz. 

 

Maksimum koruma sağlar, cildin pigmentleşmesinin gittikçe açılmasına imkan tanıyarak melanojenez sürecinin önüne geçer ve UV ışınlarının nem giderici etkilerini telafi eder. 
Filtreler ve korumalara ek olarak, bu ürün foto-yaşlanma, kızarıklık ve cilt kanserlerinin oluşma riskini önlemek amacıyla cilt hücrelerine biyolojik koruma sağlar.

 

Kullanımı; Bu hafif ve taze kremi her gün yüz ve dekolte bölgesine uygulayın. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayıp her 2 saatte bir tekrarlayınız.

 

Sonuç; Güneşten maksimum koruma sağlerken var olan pigment lekelerinin görünümünü azaltmaya çalışan Photo Reverse yeni lekelerin oluşmasını da engellemeye çalışır. Suya ve tere dayanıklıdır.