Esthederm Photo Regul Face Cream 50 ml.

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Pigment düzensizlikleri görülen ciltler için bronzlaştırıcı güneş bakım kremi. 

Pigment düzensizliklerinin görünümünü azaltan ve hafif, eşit görünümlü bir bronzluk elde etmenize imkân tanıyan güneş bakım ürünüdür.
Her tür güneş maruziyetinde güvenli ve eşit görünümlü bir bronzluk için ciltteki aşırı pigmentleşme ile bu oluşumu çevreleyen cildin arasındaki farkı azaltan bir ürün.

 

Kimler Kullanabilir? : Güneş kusurları ve pigment lekeleri olan ve bunları çevreleyen cilt arasındaki farkı azaltırken güvenle bronzlaşmak isteyenler için idealdir. 


Bronzlaşmayı optimum düzeye getirir ve daha eşit görünümlü bir bronzluk için pigment lekeleri ile bu lekeleri çevreleyen cilt arasındaki farkı azaltır:
 Cildi her tür güneş maruziyetinden korur.
. Filtreler ve korumalara ek olarak, bu ürün foto-yaşlanma, kızarıklık ve cilt kanserlerinin oluşma riskini önlemek amacıyla cilt hücrelerine biyolojik koruma sağlar.
. Cildin hayati fonksiyonlarını ve hücresel faaliyetini arttırır.

 

Kulanımı ; Güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüze ve boyun bölgesine uygulayın. Her iki saatte bir yeniden uygulayın.

 

Sonuç; Pigment düzensizlikleri görülen ciltler için hafif ve eşit görünümlü bir bronzluk. Makul düzeyde güneşin keyfini sürebilen cilt iyi bir koruma altındadır. Pigment lekelerinin gittikçe azalmasına ve aynı zamanda konforlu bir bronzluk sağlamaya yardımcı olur. Bu hoş ve hafif yapılı krem yüz, boyun ve dekolte bölgesi için ideal gündüz kremidir. Yaz mevsiminde her zamanki gündüz kreminin yerine kullanılabilir.