Esthederm No Sun Cream 50 ml.

Marka : Esthederm
Aynı Gün Kargoya Teslim

Maksimum Güneş Koruması Sağlayan Yüz ve Vücut Güneş Bakım Kremi - %100 Mineral. 

Cildinize maksimum koruma sağlamak için Institut Esthederm No Sun’ı geliştirdi: Bu ürün o kadar koruyucudur ki, tüm güneş yoğunluğunda maksimum korunabilirsiniz.  Kalıcı gücüyle suya ve terlemeye karşı dayanıklı, uzun süren koruma sağlar. No Sun güneşe normalin üzerinde maruz kalanlar veya güneşe çıkamayanlar için vazgeçilmezdir: yarası olanlar, ilaç kullananlar (doğum kontrol hapı, antibiyotikler, vb.), dermatolojik müdahale sonrası vb.

 

 %100 mineral koruma sağlar ve UV ışınlarının cildi nemsiz bırakan etkilerini telafi etmeye yardımcı olur. 
. Cilde filtresiz koruma sağlar, foto-yaşlanma ve hücre hasarı ile kızarıklık ve enflamasyon riskinin önüne geçmeye çalışır.  
. Cildin hayati fonksiyonlarını ve hücresel faaliyetini arttırmayı hedefler. 

 

Kullanımı; Güneşe çıkmadan 20 dakika önce yüze ve dekolte bölgesine uygulayın. Her iki saatte bir tekrarlayın. Uyarı: Cildin güneşe adapte olma sürecine müdahale etmesi nedeniyle bu ürünün güneş altında uzun süreli kullanılması önerilmemektedir.

 

Sonuç; Maksimum koruma altındaki cilt, acı çekmeden ve risk olmadan güneşe çıkabilir. No sun foto-yaşlanmayı önlemeye çalışır. Hafif yapılı kremdir. Güneş filtresine alerjisi olanlar ya da güneş altında spor yapanlar için idealdir.

 

Kimler Kullanabilir? : Güvenle güneşe çıkmak isteyen, her koşulda bronzlaşmayı önlemek için yüksek düzeyde korumaya ihtiyaç duyan ciltler için idealdir.
 “Güneş istemeyen” ciltler: yaralar, dermatolojik durumlar, vb.
İlaç kullanımı (doğum kontrol hapları, antibiyotik vb.),  lazer, kimyasal peeling gibi işlemler vb.