Emmak Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı 50Gr

Marka : Emmak
Aynı Gün Kargoya Teslim

Emmak Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı 50GR

 

Emmak Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı 50GR Kullanımı:

 

Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı kullanılışı; Uzman hekimlerce aksi belirtilmedikce günde 2 defa; yetişkinler ve 6 yaşından büyük çocuklar için, yeterli miktarda emmak plus 2 ile dişlerinizi üç dakika boyunca fırçalayınız. Bol su ile ağzınızı çalkalayıp, tükürünüz. 6 yaşından küçük çocuklar için; yutmalarını önlemek amacı ile fırçanın üzerine nohut büyüklüğünde diş pastası sürülmeli ve bir yetişkin gözetiminde fırçalatılmalıdır. Çocukların dişlerini fırçaladıktan sonra diş pastasını tükürdüklerinden ve ağızlarını bol su ile çalkaladıklarından emin olunmalıdır. Diğer yollardan ekstra florid alınması durumunda bir diş hekimine veya doktora danışılmalıdır.

 

Emmak Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı 50GR Yan Etkileri:

 

Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Emmak Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı 50GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

 

Emmak Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı 50GR Muhafaza ve Uyarı:

Emmak Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Emmak Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.

Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Emmak Diş Temizleme Tozu Nane Aromalı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!

 

Diş tozunu yutmayınız. Yutulması durumunda bir doktora başvurunuz. Açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmelidir.