Dermoskin N-Balsam Tırnak Bakım Kremi

Marka : Dermoskin
Aynı Gün Kargoya Teslim
N-Balsam Tırnak Bakım Kremi Özellikleri
 Tırnak Bakım Kremi ile tırnak yüzeyinde meydana gelen ince çizgilerin ve beyaz lekelerin giderilmesine,
Azalan tırnak büyümesini hızlandırmaya,
Çatlamış tırnak ve incelmiş tırnakları güçlendirmeye,
Nem dengesini düzenleyerek tırnaklara elastikiyet ve parlaklık kazandırmaya,
Tırnak üstünde bariyer oluşturarak kimyasalların etkilerinden (temizleme ve yıkama maddeleri) korumaya yardımcı olur.
Tırnak bakımı ; Hasar görmüş tırnağın yerine yeni tırnak çıkması esnasında besleyici ve nemlendirici etkisiyle tırnağın batık oluşmasında ve tırnaklarınızın sağlıklı büyümesine yardımcı olur.
 
Etken Maddeler
Keratin Amino Asitleri
Kolajen Amino Asitleri
Sojadin (Phytos)
 
Kullanım Şekli
Tırnak Bakım Kremi Üründen en yüksek etki alabilmek amaçlı çıplak tırnak (ojesiz, parlatıcısız) üzerine uygulanmalıdır. Ürünün yapısı kıvamlı meydana geldiği amaçlı tüpün kapağına yakın kısmından sertçe bastırarak, mercimek büyüklüğündeki krem tırnak üzerine bırakılır. Parmak ucu ile masaj yapılarak emdirilir. Soğuk iklimlerde oda sıcaklığında bekletilerek kullanılır. Banyo ardından ya da sıcak suda bekletilmiş tırnaklar üstünde kullanılması tavsiye edilir.


Uyarılar
Uygulama esnasında göze temastan kaçının, temas şeklinde gözlerinizi bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
Dermoskin Cilt Bakım Serisi Ürünleri arasında yer alan N-Balsam besleyici, yoğun nemlendirici tırnak bakım kremini Türkiye’de ki tüm eczanelerden temin edebilirsiniz. Düzenli kullanım tırnak bakımınız için çok önemlidir. En iyi cilt bakım ürünleri arasında yer alan Dermoskin Cilt bakım ürünleri, dermatolog ve doktorların tedaviye yardımcı olması amaçlı reçete arkalarına sıkça yazılan ürünlerdendir.
Tırnak bakımı;
Kadınların en çok dikkat ettiği ve bakımı için oldukça titiz davrandığı bir yerdir. Düzgün ve bakımlı tırnaklar, sosyal yaşantımızda insanların oldukça dikkat ettiği ve bakımı için belirli zamanlarını ayırdıkları noktadır. Cilt bakımı için yapılan tüm uygulamalar daha bakımlı ve sağlıklı bir cilt yapısına yardımcı olurken, tırnak bakımı için de yaptığınız N-balsam Tırnak Bakım ürünümüz de tınaklarınız için aynı sonuca ulaşmanıza yardımcı olmaya yöneliktir.