Darphin Stimulskin Plus Multi-Corrective Divine Serumask 50 ml.

Marka : Darphin
Aynı Gün Kargoya Teslim

Darphin, yeni Stimulskin Plus Multi-Corrective Divine Serumask ile olgun ciltlere yepyeni bir maske deneyim sunuyor. Olgunlaşma belirtilerine meydan okuyan Stimulskin Plus Multi-Corrective Divine Serumask, direkt olarak cilt dokusu, çizgi ve kırışıklıkları hedef alıyor.

Anti-aging ve kaldırma etkisi ile bilinen Commiphora Mukul, zaman içinde çukurlaşmış bölgeleri yeniden şişirmeye yardımcı oluyor. Filipinlerden gelen canlandırıcı etkili bitkisel mücevher Sea Emerald (Deniz Zümrüdü), kolajen sentezini destekliyor; daha genç bir görünüm için yüz kontürünü gözle görülür ölçüde kaldırmaya ve sıkılaştırmaya yardımcı oluyor.

Üstelik, ürünün içeriğinde bulunan denizden gelen özgün ve güçlü anti-aging içerikler kolajen üretimini ve hücresel yenilenmeyi destekliyor; cildin direncini artırmaya yardımcı oluyor.

Kremden daha kuvvetli ve geleneksel maskelerden daha hafif olan bu ürün cilde masaj yapılmak için formülize edilmiş. Ayrıca cildi rahatlatıyor, besliyor ve dokusunu yumuşatıyor, cilt tonunu ışıltılı ve gözle görülür ölçüde canlı bırakıyor. Zaman içinde cildi sihirli bir biçimde kaldırıyor ve canlandırıyor; elastikiyetini, sıkılığını artırıyor ve genç görünüm sağlıyor.

Uygulama olarak;

Haftada 2 – 3 defa yüz ve boyun bölgesine ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulayın. Fazlasını kağıt mendil yardımı ile alabilir veya cildinize nazikçe masaj ile yedirebilirsiniz.