Darphin Stimulskin Plus Lift Renewal Series 6/5 ml.

Marka : Darphin
Aynı Gün Kargoya Teslim

Anti-aging Cilt Bakım Kürü, Cildi Sıkılaştırıcı, Toparlayıcı ve Kırışıklık Giderici Konsantre Serum.

Anti aging Cilt Bakım Kürü Serum, Cildi Sıkılaştırıcı, Toparlayıcı ve Kırışıklık Giderici Konsantre Serum:

Kırışıklık problemi ile birlikte esneklik, elastikiyet ve sıkılık kaybı olan tüm cilt tipleri için idealdir. Stimulskin Plus içeriğindeki güçlü formülü ile doğal kolajen üretimini destekler, cildin elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve genç bir görünüme sahip olmasını sağlar.

Yoğun 30 günlük bakım, kür olarak uygulandığında cildin doğal kolajen üretimini arttırırken cilt yapısının yeniden canlanmasını ve harekete geçmesini sağlar. Cildin toparlanması için doğal kolajen üretimini uyarır, kırışıklıkların hafiflemesini, ve cildin doğal elastikiyetinin arttırılmasını sağlar. Cilde gözle görülür bir aydınlık ve yenilenmiş bir görünüm kazandırır.

Sentetik koruyucular, suni renk veya parfüm içermez.

Dermotolojik olarak test edilmiştir.

Gündüzleri temizlenmiş ve toniklenmiş yüze 2 damla uygulanır. Uygun krem ile bakım tamamlanır. Akşamları temizlenmiş ve toniklenmiş yüze aromatik bakımdan önce 2 damla uygulanır. Daha sonrasında krem ile bakım tamamlanır. Bu bakım serumun yerine günlük olarak uygulanır veya yoğunluk ve yorgunluk sonrasında, mevsim dönüşlerinde, uzun süre güneşe maruz kalındığında ve doğumdan sonra yılda 3-4 kez kullanılabilecek bir yoğun bakım kürüdür.

Oligopeptit, Deepsane, Hematit özü, Tatlı Badem Tohumu, Asetilglukozamin, Yosun özü, Arabidopsis Thaliana.

Yüz ovali belirginleşmiş, sıkılaşmış, daha genç görünümlü, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt.