Darphin Ideal Resource Serum 30 ml.

Marka : Darphin
Aynı Gün Kargoya Teslim

Cilt düzgünleştirici, kırışıklık ve ince çizgi giderici bakım serumudur.

Darphin Ideal Resource Wrinkle Minimizer Perfecting Serum 30 ml İnce Çizgi ve Kırışıklıkları Giderici, ince çizgi ve parlaklık bakım serisi olarak bilinmektedir. Cilde ışıltı, tazelik ve nem kazandırır. 30'lu yaşlarda cilt yorulmaya, sağlıklı ve canlı görünümünü kaybetmeye başlar. Cilt donuk, sağlıksız bir görünüme kavuşur. Bu geçiş sürecinde ürün son derece önemli içeriklerle beslenmiştir. Kullanılan özütler ince çizgileri hafifleterek cildin nemlenmesine de yardımcı olur.

İçeriğindeki mazı otu sayesinde ince çizgi ve gözenekleri azaltır İpeksi yapısı ile cilt tarafından kolaylıkla emilir ve uyum sağlar. Cilde yumuşaklık kazandırır. Yapılan testlerde de 2 ay sonunda kırışıklık görünümünde %40 oranında azalma ve cilt dokusunda da %33 oranında iyileşme görülmüştür. Darphin Ideal Resource Wrinkle Minimizer Perfecting Serum İnce Çizgi ve Parlaklık Bakımı 30 ml, tüm ciltler için kırışıklık karşıtı serumdur.

Ürün içeriğindeki Tannin ağacı özü içeriğindeki zengin Line Polish Complex ile cildin bariyerini destekler, kırışıklıkları azaltır. Cilde dolgun görünüm kazandırır. Gözenekleri sıkılaştırır, canlı bir görünüm kazandırır. Ürün ipeksi yapısıyla cilt tarafından kolayca emilir, kadifemsi yumuşaklık kazandırmaya yardım eder. Çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan ürün canlılık ve ferahlık sağlar.