Darphin Ideal Resource Cream 50 ml.

Marka : Darphin
Aynı Gün Kargoya Teslim

Kuru ciltlerdeki tahribatı onarmaya ve önlemeye yönelik geliştirilmiş formülüyle Darphin Normalden Kuruya Dönük Ciltler İçin Krem cildinizi besleyerek nemlendirir ve bebeksi bir yumuşaklık sağlar. Genç bir görünüm için cildi sağlıkla yeniler.

İçerisinde bulunan doğal nemlendiriciler ve micro- eksfoliasyon çiçek asitleri ile cildinizin genç görünümünü korumak için kırışıklıklarla mücadele eder. Zaman içerisinde nem dengesini kaybeden cildin, ihtiyacı olan nemi karşılamasına yardımcı olur. Aynı zamanda tahriş olan yüzey yapısını koruma altına alarak iyileşmesine de yardımcı olur.
Micro-eksfoliasyon çiçek asitleri; Darphin'in ileri teknolojisi ile harmanlanıp, Ideal Resource Bakım Kremi içerisinde hayat bulan ve müthiş etkili bu bileşen cildin sağlıklı ve genç görünümünün kazanılmasına ve korunmasına yardımcı olur. İnce çizgiler özellikle, olumsuz dış çevrelerinde etkisiyle cildimiz üzerinde günden güne kalıcı etki bırakırlar. Sağlıklı görünümün ilk şartlarından bir tanesi cildin gençlik formunu canlı tutabilmektir.

Bunun için ürünümüz cildinizdeki ince çizgileri hafifletir ve düzenli kullanım ile zaman içerisinde giderilmesine yardımcıdır.