Darphin Fibrogene Line Response Nourishing Serum 30 ml.

Marka : Darphin
Aynı Gün Kargoya Teslim

Kuru ciltlerde yoğun bakım, esneklik ve ince çizgi görünümlerinde düzelme sağlamaya yardım eden bir üründür.

Serum formu sayesinde yoğun bir bakım etkisi sağlayarak hızlı bir şekilde cildin koruyucu bariyerlerini onarmaya, cildin nem kazanarak ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına yardım eder.

Gün boyu, kurumuş ciltte onarım sağlamaya yardım eder, nemlenen cilt, esneklik kazanır ve ince çizgi görünümlerinde de rahatlama sağlar ve azalmasına yardımcı olur.

Ürünün içeriklerinin %84 'ü doğal kaynaklıdır ve paraben içermediğinden, tahrişe eğilimli kuru ciltlerde kullanılarak, etkili bir koruma ve nem sağlar.

Özellikle yüz bölgesi, vücudun diğer bölgelerine göre dahasu geçirmezdir. Derinin geçirgen olmasında ise doğal yağların yani lipitlerinönemli etkileri vardır. Doğru ürünlerle cildin koruyucu bariyerlerini onarmakve güçlendirmek gerekmektedir.

Soğuk ve rüzgarlı havalar, güneş, sık alınan duşlar, yeterli su tüketilememesi, çeşitli ısıtma sistemleri, yanlış kullanılan kozmetik ürünler, hatta musluk suyunda bulunan kimyasallar gibi etmenler bile ciltte kuruluğu arttırır ve mutlaka bir çözüm bulunması gerekmektedir.