Bioderma Photoderm Spray Spf 15 400 ml.

Marka : Bioderma
Aynı Gün Kargoya Teslim

  • (3 Puan)Hafif dokulu, güneş kaynaklı yaşlanma etkilerini azaltmak ve önlemek için ideal hafif bronzlaşmış veya koyu tenli ciltler için güneş koruyucu.

    • Cilt lekelerini ve yaşlanma etkilerini artıran güneşe karşı ciltte bir koruma kalkanı oluşturan ürün cildi nemlendirerek besler. Böylece kurumaların ve çatlamaların önüne geçer. Ciltte yağlı bir his ve ağırlık bırakmaz. Sprey formu ile kolay kullanım sağlar. 

    • Güneş ışığı yaşlanma etkilerini ve cilt lekelerini arttırır. Bu yüzden güneşten korunma ihtiyacı hissedilir. Özellikle yüzümüzü aşırı güneş ışığına maruz kalmaktan korumak için güneş kremleri kullanmak durumunda kalıyoruz. Açık renk tene sahipseniz Bioderma Photoderm SPF15 gibi yüksek koruyucu faktörlü ürünler kullanarak güneşin zararlarından korunmalısınız.

     Bronzlaşmış veya koyu tene sahip kişilerin kullanımı içim idealdir. Spf 15 derecesinde güneş koruması sağlar. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardım eder. Bioderma Photoderm SPF15 Güneş Koruyucu Sprey, güneşe bağlı olarak ortaya çıkan yaşlılık belirtileriyle mücadele edebilir. Ciltte beyaz iz ve yağlı bir his bırakmaz, cilt yapısı ile uyumlu özelliktedir.

     Sprey formu ile de vücudun her yerine kolayca uygulama sağlamaya yardım eder. Cildi UV ışınlarına karşı korumaya yardım eder ve cildi nemlendirmeye, kuruluklardan korumaya da yardım eder. Ağız ve göz ile direk temasını engelleyiniz.

     Kullanmadan önce şişenin çalkalanması önerilir. Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine yeterli miktarda uygulanır. Göz çevresi ile temasından kaçınılmalıdır. Uygulama sıklıkla tekrarlanmalıdır.

     Güneş ile temasa geçmeden bir süre önce tüm cildi kaplayacak miktarda vücudunuza yayarak emilmesini saplayın. Gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz defalar tekrarlayabilirsiniz.

    • Bioderma Biopuan Kampanyası:

     Bioderma ürünlerinde bulunan puanların toplamı 10'a ulaştığında istediğiniz 2 puan değerinde ki hediyenizi ister sitemizin canlı destek kısmından başvurarak, istersenizde http://www.biopuan.com/ üzerinden seçebilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünlerinin satın alma kısmında puanları kırmızı renk ile belirtilmektedir.