Bioderma Photoderm Spot SPF 50+ 30 ml.

Marka : Bioderma
Aynı Gün Kargoya Teslim

  •  

  • SON KULLANMA TARİHİ: 11/2021 

    

  • (2 Puan)Leke sorunu yaşayan ya da leke oluşma riski taşıyan ciltler için yatıştırıcı özelliğe sahip güneş koruyucu.

     • Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm Spot karşı güvenli güneş koruması sağlanmasına destek olur.
      Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonların ve güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesine yardımcıdır.
      Hücresel Bioprotection® formülü hücreden başlayan koruma sağlar ve oluşabilecek hasar riskinin azaltılmasına ve güneş kaynaklı cilt yaşlanmasının önlenmesine destek olur.
      Spesifik aktif içerikleri ile lekelenme riskini azaltmaya yardımcı olur.
      Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır.
      Yüz ve vücut kullanımına uygundur.
      Güneşe çıkmadan ve suya girmeden önce bol miktarda ve eşit bir şekilde uygulanır. (Kullanılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır.) 
      Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden sonra yeniden tekrarlanmalıdır.
      Bebekler ve küçük çocuklar güneşe direkt maruz bırakılmamalıdır.
      Güneşe uzun süre maruz kalmak ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.
    • Bioderma Biopuan Kampanyası:

     Bioderma ürünlerinde bulunan puanların toplamı 10'a ulaştığında istediğiniz 2 puan değerinde ki hediyenizi ister sitemizin canlı destek kısmından başvurarak, istersenizde http://www.biopuan.com/ üzerinden seçebilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünlerinin satın alma kısmında puanları kırmızı renk ile belirtilmektedir.