Bioderma Photoderm AR SPF 50+ 30 ml.

Marka : Bioderma
Aynı Gün Kargoya Teslim

  • (2 Puan)Kızarıklıktan şikayetçi hassas ve reaktif ciltler için yüksek koruma sağlayan güneş koruyucu.

    • Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansıyla Photoderm AR güvenli güneş koruması sağlanmasına destek olur.

    • Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan tepkime ve güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesine yardımcıdır .

     Hücresel Bioprotection® formülü hücreden başlayan koruma sağlar ve oluşabilecek hasar riskinin azaltılmasına ve güneş kaynaklı cilt yaşlanmasının önlenmesine destek olur.

     Rosactive patenti kızarıklığın görünümünü azaltmaya yardımcı olan içeriklerin birleşimiyle oluşturulmuştur.

     Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır.

     Yüz ve vücut kullanımına uygundur.

     Güneşe çıkmadan ve suya girmeden öncebol miktarda ve eşit bir şekilde uygulanır. (Kullanılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır.) 

     Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden sonra yeniden tekrarlanmalıdır.

     Bebekler ve küçük çocuklar güneşe direkt maruz bırakılmamalıdır 

     Gözlere direkt temas ettirmeyiniz.

     Güneşe uzun süre maruz kalmak ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.

    • Bioderma Biopuan Kampanyası:

     Bioderma ürünlerinde bulunan puanların toplamı 10'a ulaştığında istediğiniz 2 puan değerinde ki hediyenizi ister sitemizin canlı destek kısmından başvurarak, istersenizde http://www.biopuan.com/ üzerinden seçebilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünlerinin satın alma kısmında puanları kırmızı renk ile belirtilmektedir.