Bioderma Hydrabio Light Cream 40 ml.

Marka : Bioderma
Aynı Gün Kargoya Teslim

(2 Puan)Nemsiz ve hassas ciltler için derinlemesine nemlendirici özelliği ile parlak ve canlı bir görünüm sunan nemlendirici günlük bakım kremi.

Bioderma Hydrabio Light Cream normal ve kuru yapıya sahip cilt tarzları için hassasiyet karşıtı bir bakım uygulamak amacı ile özel olarak geliştirilmiştir. Cildinizin kuru yapısını önlemenize, düşük toleransı yükseltmenize katkı sağlar. Günlük olarak kullanabilen ürün cildinizin nem oranını korumanıza yardımcı olur. Ürün ipeksi formülü sayesinde cildiniz tarafından kolaylıkla emilir.

Cildinize uyum sağlayan formülü ile konforlu ve kolay bir kullanım imkânı sunar. Ürün içeriğinde yer alan besleyici ve yoğun nemlendirici etkenler cildinize derinlemesine bir bakım yapmanıza yardımcı olur. Cildinize yumuşak kadifemsi bir yapı kazandırmanıza ve kaybettiği esnekliği tekrar oluşturmanıza olanak sağlar. Cildinize ihtiyacı olan nemi kazandırmanıza ve korumanıza katkı sağlayan ürün cilt yapınızın gereksinimlerini karşılamanıza destek olur.

 

Bioderma Hydrabio Light Cream Toleridine kompleksli özel formülü ile cildinizin tolerans seviyesini arttırmanıza katkı sağlar. Cildinizi besleyerek zarar verici dış etkenlere karşı korumanıza ve derinlemesine bir nemlendirme yapmanıza yardımcı olur. Ürün dilerseniz makyaj bazı olarak da kullanıma uygundur. Bioderma cildinize ipeksi bir yumuşaklık kazandırmanıza katkı sağlar. Formülünde yer alan Aqua water ile cildinizi yumuşatırken ferahlatmanıza da olanak sağlar. Ürün cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı yapmanıza yardımcı olur. Cildinizin nem oranını dengelemenize ve böylece kuru yapıdan arındırmanıza katkı sağlar. Cildinizin daha sağlıklı ve canlı bir görünüm elde etmesine destek olur. Ürün cildinizin kuruluk sonucu kaybettiği esnek yapıyı tekrar kazandırmanıza yardımcı olur.

 

 

Bioderma Biopuan Kampanyası:

Bioderma ürünlerinde bulunan puanların toplamı 10'a ulaştığında istediğiniz 2 puan değerinde ki hediyenizi ister sitemizin canlı destek kısmından başvurarak, istersenizde http://www.biopuan.com/ üzerinden seçebilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünlerinin satın alma kısmında puanları kırmızı renk ile belirtilmektedir.