Bioderma Hydrabio Gel Cream 40 ml.

Marka : Bioderma
Aynı Gün Kargoya Teslim

(3 Puan)Cilde derinlemesine nemlendiren ışıltı veren ve ipeksi bir his bırakan jel krem.

Normalden Karmaya dönük nemsiz ve hassas ciltler.

 

Hafif dokulu nemlendirici bakım kremi tek bir adımda cildi derinlemesine besler, cildin ışıltısına yeniden kavuşmasına yardımcı olur. Gel-Cream ferah ve kolay emilen bir yapıya sahiptir. Yatıştırıcı etkisi sayesinde, Hydrabio Gel- Cream, cildin yüzeyini düzeltir ve cilt görünümünü dogal ışıltısına yeniden kavuşmasına, canlılık kazanmasına yardımcı olur. E vitamini ile zenginleştirilmiş Hydrobio gel cream,erken cilt yaşlanmasına karşı korumasına yardımcı olur.

 

Hydrobio H20 Hydrobio milky Cleanser ya da Hydrobio Tonique ile önceden temizlenmiş yüz ve ya boyun bölgesine günde 1 veya 2 kez sabah akşam uygulanabilir. 

Kalıcı olarak nemlenmiş ve dengelenmiş olan cilt, ışıltısına, diriliğine ve ipeksi yumuşaklığına yeniden kavuşur. Böylelikle ince çizgilerin görünümünde azalma oluşur. Çok yüksek toleransa sahiptir. Komedojenik değildir. Parfümlü formüle sahiptir.

 

 

Bioderma Biopuan Kampanyası:

Bioderma ürünlerinde bulunan puanların toplamı 10'a ulaştığında istediğiniz 2 puan değerinde ki hediyenizi ister sitemizin canlı destek kısmından başvurarak, istersenizde http://www.biopuan.com/ üzerinden seçebilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünlerinin satın alma kısmında puanları kırmızı renk ile belirtilmektedir.