Bioderma Atoderm Preventive Nourishing Cream 100 ml.

Marka : Bioderma
Aynı Gün Kargoya Teslim

(2 Puan)Atopik olma riski yüksek,çok kuru yeni doğan bebek ve çocuk cildi için besleyici krem.

Her cilt tipinin rahatlıkla kullanabileceği kuruluk gözlenen veya kuruluğa meyilli cilde sahip kişilerin kullanımına uygundur. Onarıcı bakım gerçekleştirerek pürüzsüz bir görünme kavuşturur. Kurumayı durdurarak nemli bir yüzey sağlar. Alerjik reaksiyonların oluşmasını minimize eder.

 

Bioderma Atoderm Preventive Cream Ürün’ün Özellikleri:

 

Bebeklerin cildine onarıcı bakım sağlayarak dış etmenler, güneş, hava, kir, toz ve çevresel faktörlere karışı koruma sağlar. Hassas ciltlerde sıklıkla oluşan bu reaksiyonlar kuruluğa neden olur. Bu gibi sorunları yok etmek adına kullanılan nemlendirici ürün, mükemmel bir yüz bakımı sunar.


Kuru ve hassas ciltlerde meydana gelen ve kuruma, pullanma gibi deri üzerinde pürüz oluşturan durumlar ekstra bakım ister. Bebeğinizin güvenliğini düşünen ürünün içeriğinde herhangi zararlı veya kimyasal madde bulunmaz. Kızarıklık, çatlak gibi durumların anında düzelmesine yardımcı olur. Gerginlik hissi yaratmaz. Nemlendirme özelliği sayesinde yumuşak bir doku yaratır. Dermatologlar ve uzmanlar tarafından güvenle tavsiye edilir. Alerjik reaksiyon oluşumuna izin vermez. Yatıştırma ve konfor sağlar.

 

Ürün’ün Kullanım Şekli:

 

Bebeğin önceden temizlenmiş yüz bölgesine veya ihtiyaç duyulan bölgeye avuç içerisine alınan yeteri miktarda ürünü nazik ve kibar biçimde masaj yaparak uygulayınız. Su ile temas ettirmeyiniz. Düzenli ve uzun süreli kullanımla istenilen sonuca ulaştırma görülür. Etkisini zamanla fark ettirir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez sürülebilmektedir.


İçerik:


KOKU SU / su / Eau, gliserin, mineral yağ (Parafin Liquidum), sitrik ASİT, Helianthus annuus (ayçiçeği) tohumu yağı, ksantan sakızı, disodyum EDTA, behenil alkol, sodyum hidroksit, seramid AP,  kanola yağı, sukroz stearat, tokoferol, manitol, ksilitol, ramnoz, pentilen glikol, seramid EOP, hidroksietil akrilat / SODYUM PHYTOSPHINGOSINE,  akriloildimetil kolesterol, taurat KOPOLİMER, akrilatlar / C10-30 alkil akrilat çapraz-polimeri, 1,2-heksandiol, kaprilil glikol, sodyum lauril laktilat, seramid NP, karbomer, etilhekzilgliserin,
Bioderma Biopuan Kampanyası:

Bioderma ürünlerinde bulunan puanların toplamı 10'a ulaştığında istediğiniz 2 puan değerinde ki hediyenizi ister sitemizin canlı destek kısmından başvurarak, istersenizde http://www.biopuan.com/ üzerinden seçebilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünlerinin satın alma kısmında puanları kırmızı renk ile belirtilmektedir.