Bioderma Atoderm Intensive 200 ml.

Marka : Bioderma
Aynı Gün Kargoya Teslim

(3 Puan)Çok kuru ve atopik cilde sahip bebek, çocuk ve yetişkinler için besleyici krem.

Atopik ve çok kuru ciltlerde nemlenme ve yumuşaklık sağlamaya çalışır. Kuruluktan kaynaklanan gerginliği, kaşıntıyı ve tahrişi hafifletmeye, yatıştırmaya yardımcı olur. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin cildinde kullanım için uygundur. Ciltte rahatlama sağlar ve cilt yapısının güçlenmesinde etkilidir. Cilt yapısı ile uyumlu özelliktedir. Minimum alerji riski ile üretilmiştir, cildin nefes almasına izin verir.

Çok kuru ciltlerde nemlenme ve bakım sağlamaya yardımcıdır.

Sabah ve akşam yüz ve vücut bölgesine masaj yaparak uygulanır. Uygulamadan önce cildin temiz olmasına dikkat edilmelidir.

Parfüm ve paraben içermez.

Hemen hemen her yaşta kişide, belli dönemlerde veya sürekli olarak görülen cilt problemlerinden biri cilt kuruluğudur. Cilt kuruluğu için önlem alınmadığında çok daha ciddi cilt sorunları ortaya çıkabilir.

Eğer kuru bir cilde sahipseniz, ciltte gerginlik, kızarıklık, kaşıntı ve rahatsızlık hissi hissetmeniz olasıdır. Cilt kuruluğu sorunu yaşayan kişilerin, cilt yapılarıyla uygun özellikte cilt bakım ürünleri kullanmaları gerekir.

Bioderma Atoderm serisinde, kuru ciltlerin bakımına yardımcı olabilecek ürünler bulunur.

Bioderma Atoderm Intensive, çok ve atopik ciltlere nemlenme sağlamaya yardımcı olmak için geliştirilmiş bir üründür. Oldukça yoğun bir yapısı vardır, cilt tarafından kolay emilen ve cilde rahatsızlık vermeyen özelliktedir.

Yeni doğmuş bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin cildinde kullanıma uygundur, yani aile boyu bakım sağlar.

Zengin içeriği sayesinde, ciltte kaşıntı ve gerginlik hissini yatıştırmaya yardım eder. Nemlenme etkisini uzun süre korur. Cilt bariyerlerini güçlendirmeye ve cilde esneklik ve rahatlama sağlamaya çalışır ve cilt kuruluğunun önüne geçmeyi amaçlar.

 


Bioderma Biopuan Kampanyası:

Bioderma ürünlerinde bulunan puanların toplamı 10'a ulaştığında istediğiniz 2 puan değerinde ki hediyenizi ister sitemizin canlı destek kısmından başvurarak, istersenizde http://www.biopuan.com/ üzerinden seçebilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünlerinin satın alma kısmında puanları kırmızı renk ile belirtilmektedir.