Bioderma Atoderm Cream 500 ml.

Marka : Bioderma
Aynı Gün Kargoya Teslim

(3 Puan)Kuru ve ya çok kuru cilde sahip yetişkin, çocuk ve bebekler için nemlendirici, koruyucu ve besleyici bakım kremi.

Kuru veya çok kuru cilde sahip yetişkin, çocuk ve bebekler için kullanıma uygundur. Cilde koruyucu ve besleyici bir bakım sunar. cildi yatıştırmaya ve nemlenme sağlamaya yardım eder. Cildi güçlendirir ve yumuşaklık sağlar. Parfüm içermez, cildin toleransını artırmaya çalışır.

Bebek, çocuk ve yetişkinlerin cildini nemlendirmeye yardımcıdır.

Temiz cilde günde 1 veya iki kez uygulanır. Yüz ve vücut için kullanılabilir.

Kuru, karma ve yağlı, normal olmak üzere 3 cilt türü vardır. Hercildin ayrı özelliği ve sorunları vardır. Bu cilt tiplerinin ihtiyaçlarına uygun farklı ürünler Bioderma laboratuvarları tarafından geliştirilmektedir.

 

Susuz kalan ciltte tahriş,kızarıklık ve kaşıntı görülebilir. Gerilen ciltkişiyi rahatsız eder. Bioderma Atoderm Cream nemlendiriciyi kuru ve kuruluktan hassaslaşmış ciltler için kullanabilirsiniz.

 

Cilt, farklı nedenlere bağlı olarak koruyucu bariyerlerini yitirdiğinde kuruluk sorunu ve buna bağlı olarak cildin yapısı bozulmaya başlayabilir. Kuru cilt, hızlı bir şeklide yaşlılık belirtileri göstermeye başlayabilir, gerginlik ve batma hissi, kaşıntılar görülebilmektedir.

Bioderma Atoderm Cream 500 ml, çok kuru ciltler için nemlendirmeye yardımcı bakım kremidir.


Bioderma Biopuan Kampanyası:

Bioderma ürünlerinde bulunan puanların toplamı 10'a ulaştığında istediğiniz 2 puan değerinde ki hediyenizi ister sitemizin canlı destek kısmından başvurarak, istersenizde http://www.biopuan.com/ üzerinden seçebilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünlerinin satın alma kısmında puanları kırmızı renk ile belirtilmektedir.