Bioderma Atoderm Bar 150 gr.

Marka : Bioderma
Aynı Gün Kargoya Teslim

(1 Puan)Kuru ve atopik ciltler için zengin içeriğe sahip doğal kalıp temizleyici.

Bioderma Atoderm Pain Cleansing Bar cildinizi temizlemek için kullanılan bir üründür. Özellikle kuru ve atopik ciltler için oldukça uygun olan ürün cildinizi tahriş etmeden nazikçe temizler ve cildinizde siyah noktaların oluşmasının engellenmesine yardımcı olur. Cildinizin hijyenini sağlar ve cildinizin nemlendirirken temizler. Cildin dengesini bozmaz.

Eğer ki cildinizin çok kuru olmasından şikâyetçiyseniz ve kullandığınız birçok ürün cildinizin daha çok kurumasına neden oluyorsa, cildinizi temizlemek için ve aynı zamanda dengesinin korunması için bu ürün size oldukça yardımcı olacaktır. Ürünün yanında ikincisi de hediye edilmektedir. Böylece daha uygun bir fiyata daha etkili bir ürünü elde etme imkânını elde etmiş oluyorsunuz.

 

Cildin temizlenmesine ve hijyeninin sağlanmasına yardımcı olur. Özel içeriği sayesinde mikroorganizmaların üremesini azaltarak siyah noktaların oluşumunu engeller. Cildin dengesini koruyarak bakım yapar ve cildiniz için harika bir temizlik sağlar. Cildinizdeki toz ve dışarıdan gelen etkenlerin cildinizden arındırılmasına yardımcı olur. 

 

Günlük kullanıma uygundur. Günde bir yada iki kez cildinize uygulayabilirsiniz. Kullandıktan sonra diğer bioderma ürünlerini kullanarak cildinize destek olabilirsiniz. 


Bioderma Biopuan Kampanyası:

Bioderma ürünlerinde bulunan puanların toplamı 10'a ulaştığında istediğiniz 2 puan değerinde ki hediyenizi ister sitemizin canlı destek kısmından başvurarak, istersenizde http://www.biopuan.com/ üzerinden seçebilirsiniz. Sitemizde Bioderma ürünlerinin satın alma kısmında puanları kırmızı renk ile belirtilmektedir.