Biobaby Konak Şampuanı 150 ml.

Marka : Biobaby
Aynı Gün Kargoya Teslim

Alman papatyası, ekinezya, zeytinyağı ve tatlı badem yağı içeren saç şampuanı.

Biobaby Konak Şampuanı, bebeklerin cildinde çok sıkça görülen pullanma sorununa karşı geliştirilen doğal içeriği ile güvenle kullanabileceğiniz bir bebek şampuanıdır.

  • Yenidoğan bebek cildi üzerinde, cilt koruyucu görevi bulunan keratin tabakası gelişmemiş bir yapıda olduğu için, bebeklerin cildi dış etkenli bozulmalara karşı çok hassas yapıdadır. Bu hassas yapıyı korumak adına bebeklerin koruyucu özellikli şampuanlar kullanıyor olması gerekmektedir.

  • Bebek cildinin konak gelişen saç derisi kısmı, diğer kısımlara oranlar doğal yapısını kaybetmiş, kurumuş, tahriş olmuş ve pullanmış şekildedir. Biobaby Konak Şampuanı, pullanmayı yok edebilmek için zeytinyağı ve tatlı badem yağı içeriklerinin her ikisini de içermektedir. Ayrıca forümlünde bulunan papatya özleri ile cildin tahriş hissini yatıştırır.

  • Formülünde alkol, paraben gibi kimyasallar ve de koruyucu ürünler bulunmaz.

  • Dermatolojik testlerden geçmiş ve testler sonucunda göz yakmadığı ve herhangi bir alerjik reaksiyonu tetiklemediği görülmüştür.

  • Şampuanı, bebeğinizin ıslak saçını yumuşak bir şekilde masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Şampuan kullanımından önce konak problemi yaşayan bölgeyi zeytin yağı veya badem yağı ile masaj yaparak yaklaşık yarım saat kadar bekletmeniz, akabinde ise sık dişli bir tarak ile pullanan bölgeyi deri üzerinden almanız tavsiye edilmektedir.