Viaxi Kolossal Penis Büyütücü Krem 200ml

Marka : Viaxi
cinsel ürün

Kolossal Krem 200 ml

Bilimsel araştırmalar göstermektedir ki erkeklerin en az yarısı hayatlarının bazı dönemlerinde en az bir kez hafif ya da ileri düzeyde ereksiyon sorunu ile yüzleşmek zorunda kalabilmektedirler. Yine bu çalışmaların verilerine göre yaşın ilerlemesi ile birlikte bu sorunun yaşanma sıklığının arttığını gözlemlenmektedir. Ortalama olarak hayatlarının 40'lı yıllarını yaşayan erkeklerin %40?ı, 50?li yaşlarında olanların %50'si ve 60'lı yaşlarını geçiren erkeklerin ise %60'ının yaşadığı ereksiyon sorununun psikolojik ve fizyolojik sebepleri olduğu düşünülmektedir. Stres, hormonal bozukluklar, damar ve kas sistemindeki sorunların neden olabileceği ereksiyon sorunun çözümünde size yardımcı olması için geliştirilen özel bir ürün olan Kolossal penis büyütücü ve ereksiyon sağlayıcı krem, ereksiyon sorununuzla mücadele etmenizde size kolaylık sağlayacak bir destek üründür.

 

Özellikle yaşlanma ile birlikte yavaşlayan vücut fonksiyonlarının çoğu zaman ereksiyon sorununa yol açtığı düşünülür. Ancak yaşlanma bu problemin doğrudan bir nedeni değildir, ancak problem üzerinde psikolojik olarak etkili olabilmektedir. Bunun yanında yüksek tansiyon, diyabet, kalp damar hastalıkları, düzenli ilaç alkol ve sigara kullanımı ve sağlıksız yaşam koşullarının ereksiyon sorununa yol açtığı fikri gün be gün güçlenmektedir. Testesteron hormonlarındaki düşüklük de yine hem fizyolojik hem de psikolojik olarak bu probleme yol açan başka bir etmendir.

 

Kolossal krem, penisteki damarların genişlemesini sağlayarak kısa sürede sonuç alabileceğiniz güvenli ve etkili bir üründür. Kolossal penis büyütücü ve ereksiyon sağlayıcı krem, cinsel sağlık üzerinde oldukça etkili olan, penis üzerindeki uyarıcı etkisi ile yetişkinlerin kullanabileceği çok sayıda ürünü bulunan ve Fransa'da üretilip ülkemize ithal edilen Kolossal markasının yetişkinlerin kullanımına yönelik bir ürünüdür.

 

Bileşiminde sekiz çeşit bitki özü bulunan bu ürünün bilinen hiç bir yan etkisi yoktur, tamamen doğal olması nedeniyle ereksiyon sorunu yaşayan ve ilaç kullanmak istemeyen yetişkin erkeklerin gönül rahatlığıyla kullanabileceği özel bir üründür. Ürün bileşiminde ayrıca botanik adı Panax olan Ginseng bulunmaktadır. Bu bitki vücuttaki kan basıncını dengeleyerek kalbi kuvvetlendirmeye yardımcı olurken merkezi sinir sistemini uyararak vücuttaki yorgunluk belirtilerinin azalmasını sağlar. Gingko ve Maron Cntella da içeren bu ürün bitkilerin enerji verici etkileri sayesinde fizyolojik olarak kendinizi zinde hissetmenizi sağlarken psikolojik olarak da rahatlama hissiyatını yaşamınıza yardımcı olur.

 

Kolossal Penis Büyütücü ve Ereksiyon sağlayıcı Krem, cinsel performansı arttıran penis boyutunda 4-6 cm'ye kadar bir değişim sağlayan, penis hücrelerinde yenilenme gerçekleşmesine yardımcı olarak, cinsel ilişkiden beş dakika önce kullanımla istenen sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak bir üründür. Kolossal krem tüp içerisinde 200 ml ürün bulunmaktadır ve bu krem günde yalnızca bir kere kullanılabilmektedir. Yalnızca yetişkinlerin kullanımına uygun olan bu ürünü çocukların ulaşamayacağı ve serin yerlerde saklamanız gerekmektedir.