Solante Gold SPF 30+ Losyon 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Cildi güneşe karşı korurken yaşanma belirtilerini minimum düzeye indirgeyen losyon aynı zamanda cildi besleyerek korur. Yağsız özelliğiyle kolaylıkla absorbe edilebilen ürün suya dayanıklıdır. Paraben içermemektedir.

Solante Gold Güneş Koruyucu Losyon SPF 30


Cildi güneşe karşı koruyucu losyondur. Solante losyon SPF 30, cildi güneşe karşı koruyan, erken yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldıran gelişmiş formüllü losyondur. Yüksek koruma sağlayan ve tüm cilt tiplerine uygun özellikte olan losyonlardandır. Hassas ciltlerde de gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ürün yağsız ve suya dayanıklıdır. Hipoalerjenik nitelikte olup renklendirici ve parfüm ihtiva etmemektedir. Bilindik bir yan etkisi söz konusu değildir. Özel gelişmiş losyon, Uvinul A+, Uvinul T 150, Tinosorb S, Tinosorb M, Uvinul MC 80 ve Octyl Salycilate içermektedir. Ayrıca Uvinul MS 40, Titanyum dioksit ve Antilökin–6 ihtiva etmektedir. E Vitamini, Üzüm Çekirdeği özü ve Cassia alata ile zenginleştirilmiş, Gliserin ve Pantenol ile de güçlendirilmiştir. Spesifik İmmünolojik koruma sağlar. Üründe paraben bulunmamaktadır. 

Vücuttaki Etkisi: Güneşin UV ışınlarına karşı cildi koruyup güçlendirir. Bazı yaşlılık sorunlarını azami düzeye indirir. Güçlü UVA/UVB koruma sağlar. Cilde canlılık, ferahlık ve yumuşaklık sağlar. Cilde gerekli nemi sağlar. Cildi güneşin neden olduğu cilt hastalıklarından korur. Cildin güzel ve narin görünmesine vesile olur. 

Uygulanan Bölge: Göz ve umumi bölgeler dışında tüm vücut bölgelerinde uygulanabilir. 

Kullanım Şekli: Temizlenmiş ve kurulanmış cilde hafi dokunuşlarla masaj yapar vaziyette uygulanır. Sonrasında durulama veya kurulama yapılmaz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe çıkmadan 15 dakika önce veya sabahları uygulanır. Gün içerisinde 3 – 4 saat aralıklı olarak yinelenmesi tavsiye edilir. Yüzme, yıkanma, kurulanma ve terleme gibi eylemlerin akabinde ürün uygulaması tekrarlanmalıdır.

Not: “Gözlerle temasından kaçınılmalı, teması halindeyse bol suyla yıkanmalıdır. İlk kullanımlarda ciltte yanma, batma gibi hisler uyandırabilir. Bu durumlarda uygulama bırakılmamalı, olağan bir durum olduğundan uygulamaya devam ettirilmelidir.”