Solante Pediatrik Seri SPF 30+ Bebek 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Bebeklerin ve küçük çocukların cildi oldukça hassas ve ince yapıdadır. Aynı zamanda cilt yağ oranları yetişkinlere göre daha azdır. Bu losyon bebeklerin cildine uygun olarak özel bir şekilde formüle edilmiştir. Güneş ışınlarına karşı etkili koruma sunar.

Solante Pediatrik Seri SPF 30+ Bebek 150 ml
Hassas bebek ciltlerin korunmasında ve beslenmesinde etkili özellik gösterir.
Bebeklerin ve küçük çocukların cildi çok hassas ve incedir, bu doğrultuda yetişkin kişilere göre daha az yağlıdır bu sebeple onların cildinde bebek cildine uygun olan ürünler uygulanmalı ve ciltlerinin korunmasına kesinlikle yardım ve dikkat edilmelidir.


Özellikle güneşin ışınlarının zararlı UV ışınlarından bebekleri koruma mutlaka yapılmalıdır. Fakat ne kadar dikkat edilse de parklarda, bahçelerde buna benzer ya da deniz kenarlarında bebekler durmaz gezinmek ihtiyacında olur ve bunun sonucunda güneşin zararlı ışınları etkisinde kalabilir.


Sadece yaz ayları değil gölgede olduğunda ve kış aylarında bile hassas olan bebek cildi uygun ürünlerle güneşten korunmalıdır. Ayrıca Solante Babies Bebekler İçin Güneş Koruyucu Losyonu SPF 30+ bebekleri, küçük çocukları son derece dik açıyla gelen öğlen saatlerinde bebekleri güneş ışınlarına karşı mutalaka korunmalıdır.


Solante Baby Bebek Güneş Koruyucu Losyon SPF 30+, bebeğinizin cildini özel karışımı ile spf 30 derece ve üstü korumaya karşı etkili görev görür. Ürünün karışımında patentli immünolojik filtreler dahildir. Ürün, bebeğin hassas cildini nemlendirmeye de fayda sağlar. Kesinlikle suya dayanıklıdır, parfüm içermez.
 
Solante Pediatrik Seri SPF 30+ Bebek 150 ml Özellikleri:
Uvinul T 150
Titanyum dioksit
Çinko oksit
E Vitamini
Üzüm Çekirdeği ekstresi
Cassia alata
Gliserin
Pantenol
Antilökin
 
Vücuda Etkisi: Ürün, bebeğin hassas cildini nemlendirmeye de fayda sağlayarak zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar.
 
Uygulanan Bölge: Gözle temas etmeden tüm vücut bölgelerine uygulanabilinir.  Gözlerle temasından kaçınınız.
 
Kullanım Şekli: Bebeğiniz için Temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle , göz etrafı haricinde eşit şekilde uygulamalısınız. Güneş ışınlarına maruz kalmadan on beş dakika önce uygulayınız. Gün içerisinde yenilenmelidir.
 
Kulanım Miktarı ve Zamanı: Güneş ışınlarına maruz kalmadan on beş dakika önce uygulayınız. Gün içerisinde yenilenmelidir.