Solante Pediatrik Seri Solante SPF 30+ Çocuk 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Çocukların hassas cilt yapılarına uygun olarak geliştirilen losyon mineral güneş ekran koruması formüllüdür. Yüksek koruma sağlayan ürün anti oksidan etkili ve E vitamini desteklidir. Özel yeni kokusuyla gevşeme sağlarken pompalı şişesiyle kullanım kolaylığı yaratmaktadır.

Solante Pediatrik Seri Solante SPF 30+ Çocuk 150 ml
 
Solante Kids Güneş Koruyucu Losyonu hassas ciltlerin korunmasında ve beslenmesinde etkilidir.Mineral güneş ekran koruması formülü sayesinde SPF 30 + yüksek koruma, anti-oksidan etkili E vitamini  Aloe vera özleri ile etkili nemlendirme görevi görür. Bu çocuklara özel yeni kokusu ile pompalı şişede kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Kesinlikle  Güneşe çıkmadan önce deniz ya da havuz sonrası, günde birden fazla kullanılarak tüm vücuda uygulanması gerekir.

Güçlü UVA/UVB ye karşı koruması ile beraber Spesifik İmmünolojik Koruma sağlar. Ayrıca Solante Kids Güneş Koruyucu Losyon SPF 30+ çerdiği antioksidanlar'ın sayesinde hassas çocuk ciltlerinin korunmasını ve beslenmesini sağlayan mükemmel bir şekilde kombinasyon sunar. Çok yüksek nemlendiriciliğe sahiptir. Çok yüksek UVA ve UVB koruyucudur.


Aynı zamanda çok güçlü Antioksidan etkisi gösterir. Hipoalerjeniktir. Yağsızdır. Suya dayanıklıdır. Renklendirici ve parfüm içermemektedir. Bu ürün tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas bebek ciltlerini güneşin zararlı etkilerinden çok yüksek düzeyde korur.

 

Solante Pediatrik Seri Solante SPF 30+ Çocuk 150 ml Özellikleri:

Uvinul T 150

Titanyum dioksit

Çinko oksit

E Vitamini

Üzüm Çekirdeği ekstresi

Cassia alata

Gliserin

Pantenol

Antilökin

Vücuda Etkisi: En hassas, narin ciltleri bile %100 mineral ekranı sayesinde güneşin zararlı, tehlikeli etkilerine karşı koruyucu görev görür ve cildi nemlendirmeye fayda sağlar.

Uygulanan Bölge: Gözle temas etmeden tüm vücut bölgelerine uygulanabilinir. Gözlerle temasından kaçınınız.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle , göz etrafı haricinde eşit şekilde uygulamalısınız.

Kulanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe çıkmadan 15 dk süre önce tüm cilde yeterince uygulanmalı  ve 2-3 saatte bir aynı şekilde tekrarlanmalıdır