Solante Medikal Seri SPF 50 + İrrita 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Ciltte oluşan kızarıklık, batma ve yanma gibi sorunların çözümüne destek sunan Solante Güneş Koruyucu Losyon Kaşıntı Önleyici ciltteki tahriş olmuş bölgeleri onararak pürüzsüz bir görünüm sunar. Güneşin zararlı etkilerine karşı cilt bariyerini güçlendirir.

Solante Medikal Seri SPF 50 + İrrita 150 ml

 

Batma, yanma ve kaşıntı gibi sorunların giderilmesine yardımcı güneş koruyucu losyondur.Ciltte oluşan kaşıntı, yanma, batma ve kızarıklık gibi sorunların giderilmesini sağlayan, güneşe karşı cildi koruyan güçlü UVA/UVB koruması sağlayan losyondur. Ciltte beyaz çizgi bırakmadığı gibi, saydam yapısıyla görünmez ve hafif-ince biçimde doğal görünüm sunar. Güneşte aşırı kalmadan, kısa sürede bronzlaşma olanağı sunar Yağsız ve suya dayanıklıdır. Renklendirici, paraben ve parfüm içermez. Kokusu içeriğindeki özlü maddelerin has kokusudur. Doğal kokuya sahiptir. Solante Irrita Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ Kaşıntı Önleyici Hipalerkeniktir. 

Solante Irrita Güneş Koruyucu Losyon SPF 50+ Kaşıntı Önleyici Losyon içeriğinde Stronsiyum Glukonat, Kalamin, Aloe Barbadensis vardır. Çay Ağacı Yağı, Papatya, Melaon özü, Yeşil çay özü, Cassia alata ve Antilökin 6 ile zenginleştirilerek geliştirilmiştir. Üzüm çekirdeği özü, C vitamini ve E vitamini ile özel olarak zenginleştirilip güçlendirilerek formüle edilmiştir. Antiseptik özellikte, Anti-irritan ve antienflamatuar etkide üründür. Anti Aging & Antioksidan etkisi mevcuttur. 

Vücuttaki Etkisi: Cilde ferahlık, rahatlık ve canlılık katarken, aynı zamanda güneşe karşı korur ve ciltte oluşan kızarıklıkları, yanma, batma gibi hisleri giderir. Cilde doğal görünüm kazandırır. Cildi UVA/UVB ışınlarına karşı korur. Kaşıntıyı giderip deriyi yatıştırarak rahatlamasına vesile olur. Cildi nemlendirir ve sağlığına kavuşturur.

Uygulanan Bölge: Göz çevresi ve avret bölgeleri dışında tüm vücut bölgelerine uygulanır.

Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cilde eşit oranda uygulanır. Bol ve eşit miktarda uygulanmalıdır, zira yeterli miktar kullanılması durumunda koruma azalacak ve etkisini kaybedecektir. 

Kulanım Miktarı ve Zamanı: Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce cilde uygulanır. Genellikle sabah saatleri uygundur. Gün içerisinde 2 – 3 saat aralıklı olarak yenilenmelidir. Ürün bol miktarda ve eşit oranda kullanılmalıdır. Kurulanma, yıkanma ve terleme durumlarında uygulama tekrarlanmalıdır.

Not: “Gözlerden uzak tutulmalıdır. İlk kullanım esnasında ciltte yanma, batma, sızlama gibi belirtiler olabilir. Bu gayet olağan bir durumdur. Bu sebeple uygulamaya devam edilmelidir.”