Solante Medikal Seri SPF 50+ Tele-rubor Tinted 150 ml

Marka : Solante
Aynı Gün Kargoya Teslim

Cilt sorunlarının giderilmesinde etkili olan bu spesifik yapıdaki güneş koruyucu losyon cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken aynı zamanda nem takviyesinde bulunur. Kızarıklıkları ve tahrişleri önler.

Solante Medikal Seri SPF 50+ Tele-rubor Tinted 150 ml 
 
Spesifik yapıda kızarıklık önleyici etkide güneş koruyucu losyondur. Cilt sorunlarından anlayan nitelikte, spesifik güneş koruyucudur. Kızarıklıkların önlenmesinde ve giderilmesinde etkili olduğu kadar, cildin nemlendirilmesinde de etkilidir. Yağsız yapıda suya dayanıklı hipoalerjenik üründür. Solante Tele-Rubor SPF 50+ Kızarıklık Önleyici Güneş Koruyucu Losyon, cilde zarar vermediği gibi, tahrişe de neden olmaz. Katiyen renklendirici ve parfüm içermemektedir. Uvinul A +, Uvinul T 150, Tinosorb S, Tinosorb M, Uvinul MC 80, Octyl Salycilate, Uvinul MS 40, Titanyum dioksit, Antilökin–6 içermektedir. E Vitamini, Üzüm Çekirdeği özü, Cassia alata, Gliserin, Pantenol maddeleriyle zenginleştirilmiştir. Anti Aging / Antioksidan etkiye sahip ultra nemlendirici özellikte üründür. 
Vücuttaki Etkisi: Yüzde oluşan yaygın kızarıklıkları giderir ve yeniden oluşumuna mani olur. Cilt iritasyonu ve ısı hissini en aza indirir. Cilde yumaklık, güzellik ve şıklık kazandırır. Cilt sorunlarının hızlı giderilmesine yardımcı olur. Cilde canlılık, ferahlık ve rahatlık sağlar. 
Uygulanan Bölge: Mahalli ve umumi bölgeler haricinde tüm vücut bölgelerine uygulanabilir.
Kullanım Şekli: Cilt öncelikle sabun ya da köpükle iyice yıkanıp kurulanır. Sonra cilde oval hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Cilde eşit oranda dağıtılmalıdır. Akabinde ek bir durulama veya kurulama gibi işlem gerektirmez.
Kullanım Miktarı ve Zamanı: İleri lipozomal teknolojiyle üretilmiş olması dolayısıyla günde bir defa uygulanması yeterli olsa da uzmanların tavsiyeleri, günde 2 – 3 saat aralıklı olarak kullanılmasıdır ve her yüzme, yıkanma, terleme ve kurulanma gibi fiziksel eylemlerin ardından uygulamanın tekrarlanmasıdır. Güneşe çıkmadan 15 – 20 dakika önce cilde uygulanır. Azami miktarda kullanılması ve eşit oranda dağıtılması uygundur.
Not: “Gözlerden uzak tutulmalıdır. İlk kullanımlarda hafif yanma veya batma hissi görülebilir. Beklenen bir durum olması dolayısıyla uygulama kesilmemeli, bilakis devam ettirilmelidir. ”